Ką veikti prie kompiuterio?

Kompiuteriniai žaidimaiKai nėra ūpo eiti iš namų ir laisvą laiką leisti aktyviai, neretai nusprendžiama laisvalaikį praleisti prie kompiuterio. Deja, čia ne visada laikas yra leidžiamas turiningai, ir apsiribojama vien tik įvairių portalų naujienų peržiūra. Tenka pripažinti, kad galimybės gali būti kur kas didesnės, ir visada yra galima atrasti tokių pramogų, kurios praskaidrintų nuotaiką kiekvienam.

Vienas dažniausių pasirinkimų leidžiant laiko prie kompiuterio – tai filmų peržiūra, ir šiandien tikrai negalime skųstis įvairių filmų trūkumu. Visai nesvarbu, kokių filmų žanrų mėgėjai esate, galite būti tikri, kad rasite tikrai įdomių filmų. Neapsiribokite vien tik pačiais naujausiais filmais – galite būti maloniai nustebinti, kiek galima rasti įvairių įdomių senesnių filmų.

Visada yra galimybė internetinėje erdvėje rasti nemokamų knygų ir žurnalų, todėl tai gali padėti dar turiningiau praleisti laisvalaikį. Nors neretai teigiama, kad skaityti knygą ar žurnalą kompiuterio ekrane nėra pats maloniausias užsiėmimas, tačiau galite pasinaudoti planšetiniu kompiuteriu ar knygų skaitykle.

Skaityti straipsnį “Ką veikti prie kompiuterio?” »

Kodėl kareiviški drabužiai paslepia

Kariniai drabužiaiSakoma, kad jeigu bijai vilko, tai geriau neiti į mišką, bet niekas nesako „bijai kario – neik į mišką". Iš tiesų būtent karine apranga yra tas drabužis, kuris padeda miške ir bet kurioje lauko, gamtos aplinkoje išlikti užsimaskavusiam, nepastebimam. Tikėtina, kad kariai greitai pastebi ir tokius kažkur užsimaskavusius žmones, jeigu jie arti, tačiau tolumoje pasislėpę kariai paprasčiausiai įsilieja į kraštovaizdį.

Spalvų deriniai

Paplitęs tokių kareiviškų spalvų derinys yra vadinamas „kamufliažu“. Šis derinys dažniausiai apima įvairių atspalvių rudos, žalios, pilkos spalvų miškinius. Galbūt tie mišiniai galėtų būti įvairiai sudėlioti, turėti kažkokią gražią geometriją. Tačiau mūsų akiai dabartinė karine apranga iškart yra sunkiai pastebima. Aptakios, apvalios formos, persikertančios spalvos mums imituoja tarsi kažkokių abstrakčių lapuočių ar šešėlių žaismą. Beje, skirtingose valstybėse skiriasi ir kario uniformos. Jau senais laikais būtent lietuviškoje gamtoje žmonės maskuodavosi panašiomis spalvomis bei šių spalvų derinio uniformomis. Tačiau, jeigu žvilgtelsime į karštus Afrikos kraštus, pamatysime, kad ten karine apranga yra neretai tiesiog smėlio spalvos, o tai visuomet reiškia viena – kad daugiau tenka maskuotis ne miškuose, o kažkokiose nuogose, plikose vietovėse. Taigi, karinės aprangos paskirtis išlieka visada ta pati – maskavimasis.

Iš ko susideda

Skaityti straipsnį “Kodėl kareiviški drabužiai paslepia” »

Ką padovanoti draugei per gimtadienį

Merginos lengvai išrenka viena kitai dovanas, kai geriau pažįsta viena kitą tarpusavyje ir kai abi mėgsta įprastus „moteriškus“ dalykus (kad ir kaip feminizmas sukritikuotų jas dėl tokių pomėgių). Įvairios organic cosmetics online shop gali būti kaip tik tos vietos, kur pavyks rasti pačių geriausių dovanų. Juk šiais laikais jau beveik kiekvienas žmogus atsigręžė į natūralumą, švarą, saugumą, paprastumą, niekas nebenori nenatūralių produktų. Taigi, štai ką galima padovanoti per gimtadienį ar kitą šventę bičiulei tada, kai žinai, kokios kosmetikos jai reikia, ir kai esi įsitikinusi, jog draugė vertina natūralumą ir kokybę.

Kremai

Dovanos užsakius internetuĮvairūs kremai yra puiki ekologiška priemonė, padedanti užtikrinti sveikatą ir grožį. Leiskite draugei mėgautis skaisčia, šviesia, sveika oda, galbūt laiku sudrėkinta, išvengiant kremų. Tai padės jai ir ateityje užtikrinti savo gerą būseną, puikią nuotaiką, malonų laiką. Kremai gali būti drėkinamieji, maitinamieji, taip pat dezodoruojantys, apsaugantys nuo šalčio (jeigu žiema) ar saulės. Pastarasis kremas yra būtinas kiekvieną vasarą, nes be apsaugos nuo UV spindulių rizikuojama saulės karštyje sukelti sau problemų. Tai nebūtinai būtų laikini nudegimai ar nusilupusi nudegusi oda, bet gali padidėti ir rizika atsirasti ar suintensyvėti vėžinėms ląstelėms. Taigi, būkite atsargūs ir protingi – jums tikrai reikės sugalvoti, kokį kremą dovanoti geriausia.

Kvapai

Skaityti straipsnį “Ką padovanoti draugei per gimtadienį” »

Paskola internetu – kai pinigai reikalingi skubiai

Kartais teka pakliūti į gana nemalonią gyvenimišką situaciją, kada pinigų prireikia gana skubiai, o iki atlyginimo dar lieka pakankamai nemažai laiko. Tokiais atvejais tenka pasvarstyti apie galimybę pasiskolinti, ir tikrai visada yra galima atrasti pačius geriausius sprendimus. Viena geriausių galimybių – tai paskola internetu, kuri gali būti suteikiama pakankamai greitai iš tiesų palankiomis sąlygomis.

PaskolosŽinoma, kreditoriai, kurie teikia paskolas, yra nustatę tam tikras skolinimosi sąlygas, ir paprastai yra vertinamos kliento galimybės grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Taip yra bandoma apsidrausti nuo galimų nemalonumų, nes tuomet, jei yra vėluojama grąžinti pinigus, skaičiuojami delspinigiai, o tuomet, jei ilgą laiką nepavyksta grąžinti pasiskolintos pinigų sumos, kliento duomenys gali būti perduodami skolininkų bazei, kas užkerta kelią skolintis ateityje – čia duomenys paprastai yra saugomi iki dešimties metų. Norint, kad taip nenutiktų, pagalvokite patys, ar nekils jokių keblumų grąžinti pinigus, ir tik tuomet, jei esate tikri, jog jokių sunkumų nekils, galėsite užpildyti paraišką.

Skaityti straipsnį “Paskola internetu – kai pinigai reikalingi skubiai” »

Ką saugo durys

Argi nebūtų įdomu patekus į kokį nors viešbutį gauti skirtingų kambarių raktus ir pereiti per juos, atrakinant vis kitas duris, pažiūrint, kas už jų slepiasi? Visada įdomu pamatyti tai, kas mums laikinai nematoma, žinant, kad kažką ten tikrai galima rasti. Jeigu kažkur randate skelbimą apie door company, tuomet suprantate, kad tai žmonės, kurie kaip tik ir gamina tą didžiausią paslaptį keliančius dalykus – duris. O gal jas įstatinėja, montuoja, atrakina.

Mitologija, sapnai ir literatūra

DurysJeigu gilintumėtės į kultūros studijas, tikrai pamatytumėte, kad įvairiuose kultūriniuose naratyvuose galima aptikti labai nemažai durų ir jų stebuklingo poveikio. Kaip tai paaiškinti? Kadangi durys nuo senų laikų tarsi atgaivina mūsų kažkokius mitinius ir giliai pasąmonėje užkoduotus vandenynus, tai visiškai normalu, kad jie persismelkia ir į greitąją smegenų sistemą. Pastaruoju metu mokslo pasaulyje jau įsigalėjo prieš dešimt metų Nobelio premijos laureato mokslininko aptarta teorija apie mūsų greitą ir lėtą mąstymą. Greitu vadinama intuityvūs greiti sprendimai, įgūdžiai, nevalingos mintys. Tačiau visa tai atsiranda iš didelių patirties ir žinių sankaupų. Tarkime, tai, kad mums smalsu sužinoti, kas yra už durų, arba sapnuose durys irgi turi panašią slėpiningą reikšmę, mūsų greitam mąstymui yra natūralus produktas apmąstant visą tą patirtį, kai daugybę kartų aplinką, nuotaikos dinamika pasikeisdavo atvėrus duris. Atidarai duris ir arba kažkas ateina pas tave, arba pats patenki į tokią aplinką, kurioje pasikeičia tavo elgesys ir mintys. Sapnuose už durų gali tūnoti mūsų baimė ar svajonių išsipildymas, poezijoje, intuityvioje kūryboje durys irgi yra svarbus ženklas.

Ką esate radę

Skaityti straipsnį “Ką saugo durys” »