Kokias duris sapnuojate

Kiekvienos durys mūsų gyvenime padaro kažkokį pokytį. Nesvarbu, ar tai būtų security doors, ar paprastos kambaryje esančios durelės į kitą erdvę. Durys visada reiškia pokyčius, ir tą sunku išvengti. Dėl to ir sapnuojame jas visi skirtingai. Yra dalykų, kurie sapnuose išvis niekada nepasirodo, o duris sapnuojame dažnai. Pabandėme pakalbinti keletą žmonių, siekdami išsiaiškinti, kaip jie sapnuoja duris.

Visada neužrakintos

Saugesnės būsto durysGiedrė labai dažnai sapnuoja įsilaužimą. „Man likę tokie prisiminimai iš vaikystės, kai su tėvais gyvenome prastame kvartale. Kuo jis buvo blogas? Tuo, kad aplink visada trynėsi tikrai labai daug žmonių, kurių jau geriau ten nebūtų buvę. Tačiau ten jie atkakliai vaikščiodavo kaip po savo teritorijas, pavokdavo viską, ką rasdavo. Dėl to tėvai liepdavo duris rakinti visada. Jeigu kokį rytą kartais paaiškėdavo, kad miegojome atrakintomis durimis, tai skambėdavo maždaug taip, tarsi būtume atsitiktinai nelipę į savo lėktuvą, kuris vėliau nukrenta, ir taip išvengę katastrofos. Tai tarsi būtų buvę tik atsitiktinumas, kad mūsų neapvogė. Aišku, tai buvo nesąmonė, bet man į atmintį ta baimė labai stipriai įsirašė“, – sako ji.

Degančios durys

Skaityti straipsnį “Kokias duris sapnuojate” »

Samdytis buhalterinę įmonę ar turėti nuosavą buhalterį?

Kiekviena įmonė turi turėti asmeninį buhalterį, kuris privalo vesti apskaičiavimus ir fiksuoti visas smulkmenas įrodančias, kad firma veikia legaliai. Buhalterinės paslaugos yra ta niša, kuri reikalauja specifinių žinių, tad akivaizdu, kad reikia samdytis profesionalą. Visgi, gali kilti klausimas, ar geriau turėti nuosavai įdarbintą asmenį, ar pasirinkti kompaniją, kuri užsiima buhalterinių duomenų suvedimu. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra susidėlioti kriterijus, kurie padės atrasti tinkamiausią variantą.

Kompanija – pigesnis pasirinkimas

Buhalterinių įmonių paslaugosDaugelis pasirenka kompanijas, kurios sutvarko buhalterinius reikalus todėl, kad tai kur kas pigesnis pasirinkimas. Paprasčiausiai nereikia mokėti mokesčių už samdomą asmeniui, tad kur kas paprasčiau galima gauti reikiamą paslaugą. Tuo pačiu egzistuoja ir daugiau pliusų, kuriuos mes čia labai trumpai aptarsime.

  1. Kaip jau minėjome, pirmiausia tai yra kur kas pigesnis pasirinkimas.
  2. Tuo pačiu dažniausiai tokio pobūdžio kompanijose dirba nemažai specialistų. Kiekvienas jų geriau išmano konkrečią sferą. Kuomet susiduriama su kokia nors problema – visi stengiasi ją išspręsti. Taigi pliusas yra tas, kad vietoje vienos galvos – perkame net kelias.
  3. Kiekviena kompanija gauna po asmeninį buhalterį, kuris padeda kur kas greičiau išspręsti susiklosčiusias finansines problemas. Jeigu tik iškyla kokios nors problemos – jos labai greitai dings.
  4. Tokie buhalteriai yra labai inovatyvūs ir ne tik naudojasi moderniausia technika, tačiau tuo pačiu ir žino, kur galima kreiptis, jeigu iškyla kokios nors problemos. Jie glaudžiai bendradarbiauja su valstybinėmis bei kitomis įstaigomis.

Skaityti straipsnį “Samdytis buhalterinę įmonę ar turėti nuosavą buhalterį?” »