Plastinės operacijos – kodėl jas tenka kartoti?

Deja, labai dažnai plastinės operacijos yra apipintos įvairiausiais mitais ir stereotipais į kuriuos sudedami ypatingai dideli lūkesčiai ir labai dažnai nusiviliama jiems nepasiteisinus. Dažna moteris ir net jauna mokyklinio amžiaus mergaitė pasvarsto apie tai, kokią naudą joms suteiktų riebalų nusiurbimas, krūtų padidinimas ar nosies bei ausų korekcija. Visos šios operacijos tikrai nėra pigios, o ir gan dažnai norint pasiekti norimo rezultato jų nepakanka atlikti po vieną kartą ir tai pacientei sukuria labai įvairialypius jausmus ir iškelia daug klausimų – kaip išvengti nelaimių pooperaciniu laikotarpiu, kas įtakoja operacijos pakartojimo būtinybę ir kaip to išvengti?

Kodėl reikia kartoti operaciją?

ChirurgijaPriežastys dėl kurių reikėtų pakartoti operaciją gali būti labai įvairios – tai gali būti fiziškai neleidžiančios ribos vienu kartu pasiekti norimų rezultatų (pvz.: riebalų nusiurbimas, kurio metu vienu kartu galima nusiurbti ne daugiau 3kg), negražiai sugijęs randas, kurį norisi sutvarkyti ar pašalinti, pacientės ar paciento netaisyklinga žaizdos priežiūra pooperaciniu metu dėl kurios rezultatas gali blogai sugyti ar atsitikti įvairių kitų komplikacijų.

Kaip išvengti pakartotinų operacijų?

Skaityti straipsnį “Plastinės operacijos – kodėl jas tenka kartoti?” »

Maistas sportui – vitaminų kupinas maistas, bei tinkamas produktų derinimas, yra tinkamiausia išeitis, siekiant sveikai mesti svorį!

Maistas sportuiĮvairiausi Europos statistiniai portalai teigia, kad mūsų šalyje yra ganėtinai nemaža dalis piliečių, kurių bendroji svorio masė viršyja standartą – teigiant kitais žodžiais, valstybėje yra ganėtinai nemažai nutukusių asmenų. Bet kuriuo atveju, kaip ir būtų galima teigti, jog tokios atliekamos prielaidos nieko nedžiugina ir tikrai, kad tie patys asmenys norėtų atlikti atitinkamas permainas, kad būtų galima panaikinti susidariusius neigiamus rezultatus, tiesa? Vis dėlto, būtų galima pastebėti, kad situaciją koreguoti siekia ne vien tik patys žmonės individualiai, tačiau taip pat ir skirtingų tematikų kompanijos – turime omenyje tai, kad piliečiai tikrai, kad noriai kuria įvairiausius renginius, organizuoja bendras treniruotes, sporto klubus agituoja ir kitomis priemonėmis stengiasi, kad būtų galima suteikti maksimalią naudą žmonėms, o tuo pačiu ir padėti jiems pasiekti norimą tikslą.

Vis dėlto, didžioji dauguma žmonių, kurie siekia išsiaiškinti, kaip gi būtų galima numesti svorį kuo įmanoma greičiau ir be didesnių sunkumų, klysta manydami, kad viskas siejasi vien tik su sportu. Žinoma, jis yra ne ką mažiau svarbus, jeigu būtų galima taip teigti, tačiau niekada nereikia pamiršti ir to, kad maistas sportui esą ne ką mažiau reikalingas, ne ką mažiau svarbus piliečiams, norintiems sveikai ir efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų. Kitaip tariant, visuomet reikia derinti sportą su sveika mityba, mat tik tokiu būdu bus galima jaustis energinai, išlaikyti standartinę kalorijų normą dienos periodu, o be viso to ir pasiekti maksimalius teigiamus rezultatus. Taigi, šiandieną maistas sportui ir bus tai, apie ką norėtume pašnekėti – pasistengsime paaiškinti, kaip gi veikia pats svorio metimo procesas, į ką gi reikėtų labiausiai orientuotis, bei iškelsime sveiko maisto svarbą.

Skaityti straipsnį “Maistas sportui – vitaminų kupinas maistas, bei tinkamas produktų derinimas, yra tinkamiausia išeitis, siekiant sveikai mesti svorį!” »

Studento indai

Kas yra studento indai, kuo jie skiriasi nuo šeimos ar poros indų? Iš tiesų liaudyje jau kuriami anekdotai apie tai, kaip studentas nieko neturi, gali gyventi visiškai skurdžiai, tarsi tremtyje ar kalėjime. Tačiau realybėje viskas yra truputį geriau. Jeigu pažvelgsime į jo virtuvinį krepšį, pamatysime, kad studento indai iš dalies atspindi visą jo gyvenimą ir pasirengimą tam gyvenimui.

Mamos lauknešėlis

VinmodecoPirmiausia turbūt daugiausia indų rasime iš mamos sudėto lauknešėlio. Tai gal net nebus indai, kurie būtų labai gražūs, vienodi, panašūs. Gal jie visi kaip reikiant skirsis, tačiau mama pasirūpins, kad vaikas turėtų iš ko valgyti. Bus irsriubinė lėkštė arba dubuo, ir kelių skirtingų dydžių paprastos plokščios, negilios lėkštės, ir bent pora puodelių. Taip pat, žinoma, bus šaukštai, šakutės ir kelios stiklinės. Gali būti, kad bus koks vienas ar du puodai, sena prasta keptuvė. Štai ir visas studento turtas, atsivežtas iš namų tą rugsėjį, kada jį tėvai pilna daiktų mašina atkraustė į studijų miestą. Tai indai, kurie skirti pačiam pirmam labiau savarankiškam gyvenimui, o ne indai, kurie galėtų puošti saulėtas indaujas ir versti žavėtis užsukusius svečius. Studento svečiai, ko gero, bus ir kiti tokie patys studentai, pas save kambariuose laikantys savo tėvų sudėtus indus.

Laimėta per protmūšius

Skaityti straipsnį “Studento indai” »