Jauki svetainė – šių metų hitas

GalerijaMes jau pavargome nuo skandinaviško minimalizmo – tiesiog rėkte rėkia kiekvienas šiais metais išleistas visas produktų katalogas, kuriame pristatomi ir svetainės baldai. Panašu, kad išties raktas į visų mūsų širdis šiais metais tampa miela, minkšta, pūkuota ir švelni svetainė. Tokią ją matome vaizduojamą pas daugelį gamintojų, siūlančių rinktis labai jaukius baldus. Kas tampa jaukios svetainės akcentu?

Ryškiaspalvės sienos

Prie ko stovės svetaines baldai? Kai kurie jie tikrai remsis į ryškių spalvų sienas. Iš tiesų, dabar paprastos baltos, pilkos minimalistinės sienos gerokai netenka prasmės. Jos jau visiems įgriso, ir madoje dabar pasirodo kitokios – ryškiausių spalvų sienos. Aišku, rinktis reikia vėlgi ne tokias, kurios būtų bjaurios, o kuo mielesnes, gražesnes. Taigi, madoje morkų, vyšnių, melsvos spalvos sienos.

Kilimai

Mažiau kaukšėjimo ant parketo girdėsis naujoje madingoje ir jaukioje svetainėje. Mat ten per vidurį turėtų puikuotis kilimas. Kuo didesnis, gražesnis, minkštesnis ir mielesnis. Toks jis turėtų būti šiais metais, kitaip svetainė nebus tokia jauki. Nebūtinai reikia rinktis kailinį kilimą, gali būti ir senovinis slaviškų arba indiškų raštų kilimas.

Kailinės detalės

Skaityti straipsnį “Jauki svetainė – šių metų hitas” »

Vertimas žodžiu vis labiau populiarėja

Verčiame žodžiuTechnologijoms žengiant į priekį ir privertus sparčiau suktis tokį globalų pasaulį vertėjų paslaugos tampa vis reikalingesnėmis. Vertimo paslaugos reikalingos renginiuose, o verslo partnerių derybose kviečiami vertėjai, norint apsisaugoti nuo nesusipratimų ir vartojamų sąvokų tikslumo.

Vertimo paslaugos

Vertimu biuras Vilnius ar kitur paprastai teikia tokias paslaugas kaip vertimas žodžiu ir raštu. Vertimas žiodžiu gali būti sinchroninis ir ne. Sinchroninis vertimas, dar kitaip vadinamas konferencijų vertimas, t.y. vertimas, kuris vyksta dar kalbant kalbėtuojui. Šio vertimo tikslas ne tik tiksliai perteikti informaciją, tačiau ir intonaciją, pauzes, įsitikinimus. Todėl verčiant kalbama pirmuoju asmeniu.

Šias paslaugas teikia įvairiose Lietuvos vietose (jau nekalbėsiu apie platesnę geografinę aprėbtį). Tarkim, vertimu biuras Vilnius yra labai populiarūs keturi centrai: vertimu biuras vilniuje pylimo g, vertimu biuras vilniuje kalvariju gatveje ir vertimu biuras vilniuje laisves pr bei vertimu biuras vilniuje ozo g.

Kainos

Dažnai išgirstamas klausimas kalbant apie vertimo paslaugas yra kainos. Kuris pigesnis vertimas – žodžiu ar raštu? Čia keista stovėti prieš pašnekovą ir skaičiuoti visas sąnaudas. Tačiau dažnai tenka tai padaryti. Pirmiausiai sumodeliuokime tokią situaciją, tarkim, vertimu biuras kaune turi keturis vertėjus, kurie geba sklandžiai ir profesionaliai vertėjauti pagal sinchroninį vertimą. Tačiau konferencijai reikia mažiausiai penkių vertėjų. Todėl įmonė, norėdama pasiūlyti klientui profesionalias paslaugas samdo dar vieną žmogų padėti konferencijoje. Žinoma, tą žmogų reikia spėti paruošti ir naujam darbuotojui reikia spėti išmokti specifinius terminus bei kitus niuansus. Tai užima laiko.

Skaityti straipsnį “Vertimas žodžiu vis labiau populiarėja” »

Naudingi faktai apie gerklės skausmą

Pajutus pirmuosius nemalonaus gerklės skausmo pojūčius daugelis žmonių skubiai ieško vaistų, kurie gali padėti susidoroti su nemaloniais pojūčiais. Jeigu tokiu atveju po ranka turite Tantum Verde – problemos greitai neliks. Visgi, ne visi supranta, kad net ir paprasčiausias gerklės skausmas gali būti vainikuojamas kur kas rimtesnėmis ligomis, tad kuo anksčiau pradėsite gydyti – tuo ramiau galėsite gyventi.

  • Gerklės uždegimas, kuris ir sukelia skausmą, pasitaiko tiek vaikams, tiek suaugusiems asmenims. Žinoma, vaiko ir seno žmogaus imuninė sistema yra silpnesnė, tad natūralu, kad jie turi kur kas didesnę tikimybę ir sirgti.

  • Ligą gali sukelti tiek virusai, tiek bakterijos. Šiuo atveju tai kinta ir priklausomai nuo to, kodėl kyla gerklės skausmas – skiriasi ir sukėlėjai.

  • Gerklės skausmasDažniausiai gerklės skausmas nebūna vienas simptomas, kadangi jis ateina su daugeliu kitų. Pirmiausia pradeda bėgti nosis, vėliau kyla kosulys ir taip toliau. Galiausiai rezultatas toks, kad visas komplektas nemalonių simptomų trukdo žmogui.

  • Skaityti straipsnį “Naudingi faktai apie gerklės skausmą” »

Telefonas ir nuotrauka

Žvelgiant į dabartines tendencijas, nesuklysime pasakę, kad naujas telefonas labai dažnai yra reikalingas tiesiog tam, kad būtų galima pasidaryti gerų nuotraukų. Net ir patarimai kokį telefoną pirkti dažnai susiveda tiesiog į tai, kad verta ieškoti tokio, kuris turėtų itin aukštos kokybės kamerą. Mūsų įpročiai pasikeitė ir vaizdų gausa užpildė pasaulį. Skaitmeninių vaizdų. Prie to labai prisidėjo ir telefonų išmanumas.

„Vaizdinis posūkis“

TelefonaiLaikoma, kad vaizdinis posūkis prieš kelis dešimtmečius įvyko, kai atsirado skaitmeninės technologijos. Kai tik atsirado skaitmeninis foto aparatas ir kompiuteriai, tada vaizdai pasipylė dideliais kiekiais. Žinoma, galima kalbėti ir apie ankstesnį laiką, kai vaizdai atsirado kartu su televizija ir ekranų pergalėmis. Tačiau, jeigu atsisuktume tiesiog kelis metus atgal, pamatytume neįtikėtiną progresą to, kaip, kiek ir kokių vaizdų atsiranda. Vis daugiau ir daugiau. Technologijos, tokios kaip telefonai, mobilieji telefonai, išmanieji telefonai, visiškai pakeitė mūsų gyvenimo ritmą. Pirmiausia atsirado žmonių, kurie turėjo skaitmeninius foto aparatus, todėl pasigaminti atvaizdą buvo kažkas ypatingo. O dabar su telefonu fotografuoja kiekvienas.

Kaip mes gyvename

Skaityti straipsnį “Telefonas ir nuotrauka” »

Nuo ko priklauso Jūsų puslapio pozicija Google?

Seo analizeŠiais laikais daugelis verslininkų savo idėjas perkelia į internetinį puslapį. Tai galimybė pasiekti didesnį vartotojų skaičių. Juolab sakoma, kad jeigu tavęs nėra internete – tavęs nėra niekur. Kai kurie verslininkai džiaugiasi labai pagerėjusiomis savo verslo veiklomis, tuo tarpu kiti liūdi investavę didelius pinigus į puslapio kūrimą, tačiau sulaukiantys labai mažo žmonių susidomėjimo. Jeigu norite efekto – Jums reikalinga SEO analizė, o paskui ir visa optimizacija.

Ar Jūsų puslapis dažnai lankomas?

Google tikslas žmonėms pasiūlyti tuos puslapius, kurie tikrai yra kokybiški ir atitinka žmonių poreikius. Taigi, nors tai kompiuterizuota sistema, kuri veikia naudojantis tam tikrais raktiniais žodžiais, visgi, orientuojamasi ir į žmonių poreikius. Kuo puslapis yra lankomesnis ir labiau mėgstamas – tuo jis bus aukštesnėse Google pozicijose. Natūralu, kad vos sukūrus puslapį sunku tikėtis, kad jis bus žinomesnis ir tuo pačiu atsiras pirmose pozicijose. Tokiu atveju ir yra reikalinga SEO analizė.

Skaityti straipsnį “Nuo ko priklauso Jūsų puslapio pozicija Google?” »