Akumuliatoriaus priežiūra: ignoruokite mitus

Tinkama automobilio priežiūra garantuoja, kad pavyks pasiekti konkretų tikslą ne tik labai greitai, tačiau ir kokybiškai. Šiuo metu beveik visi servisai teigia, kad būtent akumuliatoriaus kokybė labai dažnai lemia ilgaamžiškumą bei tvarkingą mašinos panaudojimą. Akumuliatorius yra tarsi transporto priemonės širdis. Kai ji senka – mašina važiuoja greitai ir kokybiškai, kai serga – kyla daug gedimų.

Svarbiausias mašinos organas dažniausiai yra apipintas labai daug įvairiausių mitų, kurie kartais trukdo nuspręsti kaip prižiūrėti, o kartais ir pasirinkimas tampa labai keblus. Nurodysime pagrindinius mitus ir taip padėsime Jums daugiau dėmesio skirti savo mašinai. Kuo jo daugiau – tuo labiau ji Jus džiugins.

Ar prieš kraunant akumuliatorių reikia jį pilnai iškraut?

Tikrai ne. Daugelis klaidingai galvoja, kad reikalingas pilnas akumuliatoriaus iškrovimas norint jį vėliau pakrauti. Toks mąstymas ir sprendimas yra klaidingas, kadangi galima sukelti daugiau gedimų nei jų išspręsti. Apskritai rekomenduojama važinėti transporto priemone, kurioje akumuliatoriaus energijos yra daugiau nei pusę. Kai jos sumažėja – kyla grėsmė, td siūlome pasižiūrėti, kad niekada nebūtų mažiau.

Ar verta ant akumuliatoriaus pilti karštą vandenį, kad jame būtų suaktyvinamos veikliosios medžiagos?

Akumuliatoriai net ir labai šaltomis dienomis veiks, tad nereikia ant jų pilti karšto vandens, kad jie ir toliau sėkmingai atliktų funkcijas. Jeigu jis nustojo tinkamai dirbti – tokiu atveju gedimų ieškokite kažkur kitur ir karštas vanduo tikrai nepadės. Siūlome keliauti pas profesionalus, kurie įvertinę problemas jas tinkamai išspręs.

Visi akumuliatoriai yra vienodos kokybės?

Akumuliatoriai yra skirtingi ir šiuo metu galima rasti labai plačią pasiūlą. Ji skiriasi tiek savo kainos, tiek kokybės aspektais. Siūlome nepamiršti, kdd kuo daugiau palyginsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra geriausias ir labiausiai tinka.

Akumuliatoriai yra universalūs?

Akumuliatorius skiriasi savo charakteristikos, tad ieškodami jums labiausiai tinkami įvertinkite, koks yra jūsų transporto priemonės modelis. Tai gali leisti preliminariai nuspręsti, koks reikalingas. Galiausia, pasitarkite su pardavėjais, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia.

Mašinos akumuliatorius nėra lepus, tik reikia jam skirti šiek tiek dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *