Akumuliatoriaus įkrovimas: teisingas darbas – geras akumuliatorius

Akumuliatoriaus išsikrovimas gana dažna problema, kuri aktuali ne tik žiemos metu, tačiau ir pamiršus išjungti lempas ar panašiai. Bet kuriuo atveju, jeigu turite mašiną – tokiu atveju teks pasirūpinti ir akumuliatoriaus įkrovimu, kadangi anksčiau ar vėliau vistiek teks susidurti su išsikrovimo problema.

Svarbiausia, kad nors ir akumuliatorių kainos nėra didelės ir įsigyti naują galima visada, tačiau pakrovimas yra toks paprastas, kad kur kas labiau verta krauti, o ne pirkti naują.

Visgi, tinkamai pakrauti akumuliatorių irgi yra mokslas. Tad pateikiame kelis patarimus, kurie tą mokslą padės perprasti ir kur kas paprasčiau realizuoti darbą.

  • Kraunant labai svarbu nesupainioti laidų. Dažniausiai perkant akumuliatorių būna pridėta instrukcija, kurioje nurodyta, kokius laidus reikia jungti, kad akumuliatorius būtų tinkamai pajungtas. Jeigu tos instrukcijos nebeturite ir nežinote, kurie laidai tinka – internete tikrai rasite detalius aprašymus bei schemas.

  • Jeigu jūsų turimas akumuliatorius automatiškai nesustoja tuomet kai jau yra pakrautas – tokiu atveju reikia sekti jo krovimo intensyvumą ir tuo pačiu žiūrėti, kad jis neperdegtų. Tai reiškia, kad negalima palikti akumuliatoriaus įjungto krauti be priežiūros. Taip galima sugadinti techniką.

  • Pasiekti akumuliatoriaus 100 procentų bus kur kas paprasčiau, jeigu pirmiausia pakrausite iki 80-ies ir paskui po truputį stebėsite įkrovimo greitį ir žiūrėsite, per kiek laiko bus pasiektas 100 po kurio jau reikia akumuliatorių išjungti.

  • Ne visada akumuliatorius verta krauti. Jeigu jis išsikrauna labai dažnai ir suprantate, kad jau ilgai Jums tarnauja – tokiu atveju rekomenduojame jau geriau pirkti naują, o ne bandyti dar vienam gyvenimui prikelti seną.

Akumuliatorių kainos, kaip jau minėjome, nėra didelės, tad tai atveria galimybes pasirinkti patį tinkamiausią ir tuo pačiu nesumokėti labai daug pinigų. Norėtume priminti, kad šiuo metu kiekvienas ieškantis tobulumo turėtų pasižvalgyti po virtualias prekybos vietas, kadangi ten dažniausiai pateikiama plati pasiūla, kuri patenkina net ir pačio išrankiausio poreikius.

Akumuliatorius – transporto priemonės varomoji jėga. Tik geras akumuliatorius padės pasiekti ir gerus rezultatus. Pasinaudokite tuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *