Apie meilės deklaravimą viešai ir santykių pabaigą

Mūsų laikais taip kaip vyksta „online“ meilė, taip ir skyrybos internetu viešai būna matomos. Deja, dažnai tie, kas mėgsta deklaruoti savo meilę skambiomis frazėmis socialiniuose tinkluose, dažnai vėliau turi pripažinti ir jų netobulumu. Kas slepiasi po tokiais viešinamais santykiais?

Asmenukės feisbuke ir kas slypi po tuo

SkyrybosMes visi žinome, kad asmenukės internete atsiranda parinkus pačią gražiausią pozą, gražiausioje vietoje, dažnai kelionėje, iš 20 kadrų išrinkus tą, kuriame atrodome geriausiai. Taip pat atrodo ir pozavimas su mylimuoju kelionėje. Tad už asmenukės kadro gali likti visa ilga kelionė, per kurią pora pykosi, naktis, kai susipykę miegojo atskirai, ir grasinimai skyrybomis, kurie galbūt dar tik pasipils vakare. Nuolat visur keliamos nuotraukos su bučiniais ir meile, dažnai rodo, kad žmonės nepasitiki savo santykiais ir jiems reikia tarsi visuomenės patvirtinimo, kad jie tikrai kartu, juos visi mato.

Pozavimas ant raudonojo kilimo

Ši situacija nutinka paprastai tik tiems žmonėms, kurie laiko save viešais asmenimis. Ant raudonojo kilimo pozuoti tenka dėl įvairių paskatų ir siekio būti viešais. Tačiau poros vaizdavimas bei buvimas vieša porele reiškia ir rodo, kad jūs tiesiog norite būti pastebėti kaip pora, o kartu taip sukurti tobulą viešą įvaizdį.

Plepėjimas apie savo santuoką asmeniu „mes“

Kai visuose socialiniuose sluoksniuose vienas iš poros atstovų visada apie tai, ką veikė ar veiks, sako „mes“, tai gali reikšti kelis dalykus. Viena vertus, skyrybos internete gal dar tik atsiras dėl to, kad tas žmogus per daug kontroliuoja kitą. Jis ar ji galbūt nebemato savo partnerio kaip žmogaus, kurį mato kaip atskirą asmenį, o laiko jį tarsi savo paveikslo dalimi. Tai yra tam tikra netiesioginė valdžia. Kita vertus, tai gali rodyti, kad jie išties visada leidžia laiką kartu ir tai arba yra įsimylėjimas, arba negebėjimas megzti kitų santykių bei dėl to savųjų panardinimas į rutiną.

Skambios frazės ir citatos

Internete skambiomis citatomis besimėtantys vartotojai taip pat dažnai skalambija tuščiais varpais. Juk meilė neapsakoma tik keliomis citatomis, kuriomis pasidalija visa liaudis. Tai gilesnis ir svarbesnis, didesnis dalykas. Juo labiau, jeigu žmonės kartais mėtosi pozityvumą skatinančiomis citatomis, o kartais niekinančiomis kitą lytį, kritikuojančiomis vyrų ar moterų elgesį. Iš tokių citatų kartais apsilankius pas kažką socialiniame profilyje gali ir suprasti, kad čia jau kvepia skyrybomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *