Apšvietimas – vonios trūkumams paslėpti

šviestuvai voniaiTai, ko negali namo projektas ir remontas, tą gali tinkamai parinktas apsišvietimas. Štai šviestuvai voniai gali paslėpti labiausiai nervinančius šios erdvės trūkumus ir parodyti privalumus. Kas gi nenorėtų būtent tokio efekto savo vonioje? Jūs tikrai to norėtumėte, tad metas sutvarkyti vonią taip, kad galėtumėte ja didžiuotis. Pasinaudokite šviestuvų magija ir viskas susitvarkys labai greitai.

Maža erdvė

Pavyzdžiui, šviestuvai voniai gali būti būdas optiškai praplėsti erdvę. Pirmiausia reikėtų padaryti labai švelnius apšvietimo štrichus kampuose palubėje. Tada reikėtų ir užpildančios šviesos centre. Vertėtų rinktis kuo šviesesnę visos vonios apdailą, kad šviesa dar labiau ją išryškintų. O daugiausia optinės iliuzijos sukurs veidrodžiai, kuriais derėtų papuošti visas sienas ir sukurti veidrodžio veidrodyje įspūdį. Tokia apšviesta erdvė bus kažkas, kas leis tikrai gražiai atrodyti kambariui, o kartu nebus aišku, kur tiksliai jo ribos, ir kokio jis iš tiesų dydžio. Beje, įdomios išgaubtos lubos gali būti taip pat kuriamos optinės iliuzijos pagalba – pasirinkus tam tikrą lubų dekorą, kada juostos eitų į patį centrą. Tai irgi sukurs didesnės erdvės vaizdą. Vertėtų vonioje ir daiktus laikyti ne atvirose spintelėse, o uždarius į uždarytas su normaliomis durelėmis.

Senas neremontuotas kambarys

Taip pat šviestuvai voniai gali padėti sukurti įspūdingą vaizdą vonioje, kuri yra sena ir neremontuota. Receptas paprastas. Nulupkite plyteles, nušveiskite sienas diskini šlifuokliu. Pasimatys pilka ir, iš pirmo žvilgsnio, prastai atrodanti vonia. Tačiau, kita vertus tos sienos staiga gali atgyti nuostabiems pokyčiams, jeigu mes jas padarysime tarsi senos pilies ar dvaro. Tam reikia pakabinti prabangiai atrodančią dušo užuolaidą ir senovinį liustrą – sietyną. Vaizdas iškart pasikeis. Jeigu čia dar augs vienas augalas vazone, geriausia, vijoklinis, turėsime visiškai gražų, puikiai sukurtą kambarį.

Nederančios detalės

Kartais šviesa gali paslėpti tarpusavyje nederančias detales. Yra du keliai. Pirmas. Paryškinti su lemputėmis ir apšvietimu tas detales, kurios tikrai gerai tarpusavyje dera. Pavyzdžiui, pasirinkus tam tikrą tekstūros arba spalvos, medžiagos akcentą. Tokiu atveju, tam, kas nedera tarpusavyje, tarsi bus sukurta gerai derančio ritmo atsvara ir nederantys dalykai išvis nekris į akis. Antras kelias. Pačiomis lemputėmis vonioje sukurti šviesų ritmą. Tada jos virs ir pagrindiniu akcentu. Kadangi akcentas bus ne koks nors vienas įmantrus daiktas, o daug lempučių, tai ir mažiau norėsis ieškoti dermės kažkur kitur, kadangi ją suteiks pats apšvietimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *