Auklės kandidatės

AuklėsŠį kartą paskelbėme tai oficialiai – mums reikalingos childminders in Enfield. Vaikai yra ne tokie maži, kad būtinai būtų su mama, bet ir ne tokie dideli, kad galėtų gyventi savarankiškai. Todėl laikas daryti tvarką ir kaip ir kitiems Enfieldovaikams, surasti padorias nurseries in Enfield. Skelbiame atranką, ir štai kaip sekasi.

Dauguma kandidatų

Aišku, kai įdėjome skelbimą, pradėjo daug žmonių skambinti. Tikrai galiu pasakyti, kad šioje šalyje žmonių, kuriems reikia darbo, yra labai daug, nes net į tokį skelbimą, kur buvome nurodę specifinius reikalavimus, atsiliepė kelios dešimtys žmonių. Daug kandidatų iškart atkrisdavo. Nors skelbime to ir nerašėme, bet iš tiesų taip buvome su vyru susitarę, kad vyro neimsime šiam darbui. Maža ką, gal kokių paskui bus nesklandumų. Geriausia būtų studentė arba vyresnio amžiaus moteris. Bet vyresnio amžiaus moterys, ypač lietuvės, kurios skambino, mums iškart atrodė ne pats geriausias pasirinkimas, nes darėsi panašu, kad jos turi labai daug kažkokių senų būdo bruožų. Kad maždaug net jeigu mes pasakytume, kad esame vegetarai ir taip maitiname ir vaiką, jos vis tiek gamintų kotletus ir jais šertų vaikus, nes taip darė ir jų tėvai bei seneliai. Todėl greitai supratome, kad su vyresnėmis moterimis, turinčiomis savo principus, nieko gero nesigaus, reikės imti kažką iš jaunesnių.

Susitikome su Greta

Ši mergina sakė, kad studijuoja koledže grafinį dizainą. Mums ji pasirodė tikrai labai miela ir gal ir tinkanti būti aukle. Tačiau ji visai neturėjo patirties, prižiūrint vaikus. Ji turėjo puikų skonį drabužiams, knygoms, laisvalaikiui. Atrodė ir madinga, ir netapusi kažkokia šio laikmečio kekše, geriančia klubuose. Tačiau buvo panašu į tai, kad ji gali vien dėl patirties neturėjimo padaryti kokią klaidą vaiko priežiūroje. Dėl to su vyru susitarėme, kad Gretai dar vėliau duosime atsakymą. Jeigu niekas daugiau netiks, tada pasikviesime ją ir duosime bandomąjį laikotarpį. Be to, ir aš pati pirmas dienas pabūsiu su ja ir vaiku ir parodysiu, kaip ką daryti bei pažiūrėsiu, kaip jai sekasi.

Susitikome su Jurga

Čia buvo dar viena kandidatė, kuri mums labai patiko. Pasirodė labai miela, rūpestinga, su puikiu juoku ir humoro jausmu. Tačiau kartu ir šiek tiek per greita. Tokia, kur, jeigu kas nors pasakytų, kad dalinamos nemokamos bandelės, tai ji per sekundę jau stovėtų ten pirmoje eilėje ir tas bandeles gautų, pamiršusi, ką veikė prieš tai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *