Būsto nuoma pigiau

Jau greitai moksleiviams paaiškės stojimų į universistetus ir kolegijas rezultatai, o tėvams tai reiškia ne tik atsisveikinimą su suaugusiu vaiku, bet ir kraustymo galvos skausmą. Studentams, jau nebe pirmus metus gyvenantiems atskirai, vasara taip pat yra persikraustymo laikotarpis ir todėl perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune ar kitame mieste vasaros metu tampa itin paklausios. Teigiate, jog perkraustymo paslaugos gali tapti visai nereikalingos, jei nuomojatės butą su visais baldais? Apžvelgsime alternatyvas iš arčiau.

Pirkite savo baldus

Nepaslaptis, jog šiandien butų nuomos kainos yra išties didelės ir visai nestudentiškos, todėl studentai dažnai ieško įvairių kuo pigiausių nuomos variantų. Tiems, kurie gyvena ten, kur studijuoja, nebėda – jie gali apsistoti pas tėvus, tačiau kiti yra priversti ieškotis būsto atskirai. Dažnai tam, kad pasiekti norimą kainą tenka dalintis kambariu su kitu žmogumi ar visais namais su galbūt net nepažįstamais asmenimis, kurie nevisada suteikia sąlygas mokytis.

Šiandien populiarus būdas surasti nuomojamą būstą pigiau – tai nuomotis butą, kuris yra tik dalinai apsatytas baldais. Sakote, nesąmonė? Pagalvokite iš naujo. Didžioji dalis baldų, kuriuos palikote namuose, yra nenaudojami ir pasitranauja tik tuomet, kai grįžtate namo. Juos atsivežti kainuos kur kas mažiau, nei mokėti visus metus aukštesnę nuomos kainą. Jei teigiate, kad išties visi baldai reikalingi, apgalvokite kitas atlernartyvas, kaip būtinų padėvėtų daiktų įsigijimą, jis lygiai taip atsieis žymiai pigiau nei brangi nuomos kaina visus metus. Gerai išlaikytą miegamąją sofą ar tiesiog lovą galite įsigyti iki 100 eurų, rašomąjį stalą iki 40 eurų, o kėdę ir lentyną – apskritai vieni juokai.

Teigiate, jog nevisuomet planuojate gyventi tame pačiame bute ir kitais metais ieškosite galimybės išsikraustyti, o baldų pervežimas yra tik papildomas galvos skausmas? Pagalvokite dar kartą. Jūs ir vėl galite nuomotis pigiau nepilnai apstatytus butus, kurių kaina bus kur kas mažesnė. Turimus daiktus pervežti yra nepalyginimai pigiau nei bet kokia buto nuomos kaina. Pavyzdžiui, perkraustymo paslaugos Vilniuje valandai be kroviko kainuoja 9 Eurus, o su krovikais 19 eurų. Tai išties ne tokios didelės kainos, kaip galvojote, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *