Darbo kalendoriai

Ieškote dovanos Kalėdų bei Naujųjų metų proga? Sudėtinga nuspręsti ką padovanoti draugui, partneriams, kolegoms, darbuotojams? Norite, kad jūsų dovana būtų gražios išvaizdos, naudojama kas dieną, negulėtų lentynoje ir nerinktų dulkių? Sprendimas yra – tai darbo kalendoriai. Juos galite pasirinkti prabangius, papuošti nuotrauka, užrašu ar įmonės logotipu. Tai bus dovana, kuri bus naudinga ir jums. Dovanodami tokią dovaną, neįkyriai priminsite savo klientui apie save. Darbo kalendorius gali kiekvieną dieną būti svarbaus kliento rankose, tad jis matys jūsų įmonės pavadinimą bei logotipą. Jūs tiesiog neleisite pamiršti apie save.

darbo kalendoriaiDarbo kalendoriuose jūs galite rasti šią svarbią informaciją:

  • Pagrindinius matų vienetus. Jų dažnai prireikia darbe bei namuose. Ne visada lengva rasti tokią, rodos, primityvią informaciją. Tai atrodo paprasta ir lengva, tačiau būna situacijų, kada reikia ir nėra po ranka.
  • Popieriaus standartus. Kartais labai prireikia tokios informacijos. Ją, žinoma, galite rasti internete, tačiau ką daryti, jei nėra šalia. Čia jums gali pagelbėti darbo kalendorius.
  • Tarptautinius pasaulio šalių kodus. Nei vienas nežino kada gali prireikti tokios informacijos. Jos gali prireikti kelyje, kur nebus interneto ryšio, jei rankinėje turite darbo kalendorių, viską galima akimirksniu išspręsti.
  • Pašto indeksus Lietuvos miestų. Kartais ši informacija labai praverčia. Norint išsiųsti siuntą, dažnai prireikia tokios.
  • Šalių valstybines šventes. Darbo kalendoriuose pateikiamos Europos šalių valstybinės šventės (didžiausių). Pamaloninsite savo klientus ar partnerius, kurie yra ne Lietuvoje, jei pasveikinsite su švente.
  • Kalendorių. Jis pateikiamas ne tik einamųjų metų, bet ir ateinančių. Tai palengvins planavimą. Jums bus paprasta suplanuoti susitikimus bei svarbius darbus.

Darbo kalendoriuose galite rasti naudingos informacijos, jie skirtas ne tik svarbiems užrašams bei priminimams. Tai padės jums neužsimiršti. Šiandieną gyvenimas yra įtemptas. Dideli tempai dažnai verčia žmones pamiršti, netgi tai, kas yra svarbu. Turėdami darbo kalendorių galėsite viską planuotis tiek darbuose, tiek asmeniniame gyvenime. Tai neginčytinai reikalingas daiktas. Puiku gauti tokią dovaną. Dažniausiai pasirenkami A5 dydžio kalendoriai, jie vadinami standartiniais. Jei jums reikalingas mažesnis kalendorius, galite rinktis kišeninį. Tai gali būti A6, A7 formatai ar kiti. Tokius galėsite nešiotis ne tik rankinėse, bet ir kišenėse. Kalendoriai gali būti dovanojami asmeniškai žmogui. Tokį galite papuošti nuotrauka, užrašyti pasveikinimą arba ką nors malonaus. Galite būti tikri, tokia dovana bus patenkintas kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *