Dovanos už 100 eurų idėja

Gera dovana drauguiTikriausiai suprantate, kad iPhone už 100 eurų nenupirksite, o ką daryti, jeigu žmogus jo nori dovanų? Tuomet galima išrinkti alternatyvų išmanųjį telefoną. Juk kartais jis gali būti toks pats geras, o viskas, už ką būtumėte mokėję, būtų buvę tik vardas. Norėdama sužinoti, kas pardavinėjama panašia kaina Kainos.lt puslapyje galite tai lengvai ir greitai sužinoti. Tačiau apskritai, šiandien, artėjant šventėms, mes siūlome pagalvoti, kokios dar gali būti (ne tik iPhone) už 100 eurų. Taigi – priešais jus – 100 eurų vertės dovanų idėjų sąrašas.

Mobilieji telefonai

Jeigu žinote, kad žmogui tikrai reikia kažkokio mobiliojo įrenginio, išmaniojo ar mobiliojo telefono, tai tikrai nuostabu yra jam padovanoti tai, ko jis nori. Nenustebkite, kad šiais laikais už 100 eurų galite įsigyti tikrai labai kokybišką telefoną, kuris, jeigu tik žmogus mokės juo naudotis, tarnaus labai ilgai. Tad su mobiliaisiais telefonais ir išmaniaisiais telefonais galite padaryti labai gerą staigmeną. Tiktai pirma išsiaiškinkite, ar žmogus neplanuoja kažko pats. Gal jūs žinote, kad jam sudužęs ekranas, dėl to norit nupirkti naują Huawei už 110 eurų. Bet gal tai nebus dovana, kuri labiausiai pradžiugins, jeigu žmogus iš tiesų pats ketina pirkti iPhone už 200 eurų.

Grožio priemonės

Kitas paprastas dalykas, kuris irgi gali būti gera dovana – tai grožio ir higienos priemonės. Jos paprastai labiausiai pradžiugina moteris, o jeigu dovana lieka nepatenkintos, sugeba ją iškeisti į kažką kitą. Todėl nebijokite, kad išmesite pinigus, nes taip tikrai nenutiks. Beje, visada galite tiesiog pasidomėti, kokią kosmetikos liniją labiausiai mėgsta moteris, kuriai planuojate kažką padovanoti. Taip pat pasidomėkite, ko ji labiausiai norėtų – ar kvepalų, ar kažko veidui, ar dar kažko. Žinodami tiksliau, kas ją domina, per maždaug tokį puslapį kaip Kainos.lt, netgi galite surasti pigiausią variantą. Tai yra, tas puslapis leidžia pamatyti, kur šiuo metu galima rasti pigiausią prekę.

Laisvalaikio reikmenys

Jeigu artėja vasara ir pavasaris, metas žmogų pradžiuginti aktyvaus laisvalaikio dovanomis. Gal reikia dviračio padangos, gal reikia naujo paprasto dviračio, o gal reikia riedučių, paspirtuko, riedlentės. Viskas priklauso nuo to, kokio amžiaus ir fizinio aktyvumo žmogus yra. Tačiau, patikėkite, net ir geri sportiniai bateliai gali būti puikiausia dovana, leidžiančia pajusti labai daug malonumo, džiaugsmo ir suprasti, kaip gera yra rytais bėgioti, o ne gulėti lovoje iki 12.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *