Draugai iškėlė vestuves sodyboje

Vestuvės sodybojeAgnės vestuvės buvo tik dar viena privaloma šventė, kur teko sudalyvauti „iš reikalo“. Aišku, draugė įdėjo daug pastangų ir kaimo turizmo sodybos nuoma turbūt jai turėjo atsieiti nemažus pinigus. Dėl to, kaip tokiais atvejais būna įprasta, mes žinoma sudėjome į voką eurus, ir įteikėme kaip dovaną.

Kur viskas vyko

Ta kaimo turizmo sodybos vieta buvo kažkur berods už Molėtų. Važiavome ilgai, per kalnelius, išalkome, bet gerai, kad buvome ir neprisiriję, nes būtų galėję supykinti. Kai nuvažiavome, pamatėme, kad kaimo turizmo sodyba paskirstyta į kelis namelius. Viename turėjo miegoti svečiai, kitame turėjo visi gerti, valgyti ir linksmintis, o trečias aišku buvo pirtis, kur vyko pati didžiausia šventės dalis. Daugumai žmonių tai labai patiko, man gal irgi būtų patikę, jeigu ne tas jausmas, kad niekur negali iš ten pabėgti, privalai su visais išbūti.

Vestuvių procesas

Pačios vestuvės, žinoma, buvo labai maloni šventė. Pirmiausiai viskas vyko bažnyčioje. Aš ir jaunojo brolis buvome liudininkai. Dar prieš vestuves svarsčiau, ką rengtis, ir galvojau, kad gal reikėtų kaip nors šokiruojančiai išsipuošti – juk niekada to nedarau, tad dabar galėtų būti pats metas pirmą kartą kažką tokio išbandyti. Tačiau galiausiaipasirinkau kažką klasikinio. Tik paskui nuvykusi į bažnyčią sužinojau, kad liudininkai turi dalyvauti apeigoje. Mes ėjome per visą bažnyčią skambant varpams ir lydėjome tuoktuvininkus iki altoriaus. Paskui, aišku, pasirašėme kaipliudininkai.

Vėliau visi ėjo į nedidelę salę, kur visi išgėrė šiek tiek šampano, šiek tiek vyno ir šiek tiek dar kažko, nuo ko truputį apsvaigsta galva ir nebegalima vairuoti. Taip pat visi įteikė savo dovanas ir pasveikino jaunąją gražią porą. Jie atrodė tikrai labai laimingi. Po to visi ėjo po Senamiestį ir Užupį ir fotografavosi. Tai buvo privaloma dalis – tam tikra foto sesija. Paskui mes važiavome su mašinomis, kurios buvo išnuomotos, po visokias gražias Lietuvos vietas ir fotografavomės. Kadangi nuostabiai žydėjo pienės ir kitokios gėlės, manėme, kad nuotraukos turėtų pavykti tikrai gan gražios. Galiausiai jau patraukėme ir į tą Molėtų rajoną, kur turėjo vykti visa šventė. Kai nuvykome į sodybą ir įsikūrėme, teko suvalgyti tortus, pasakyti tostus, susipažinti su visais. Paskui vyko visokie keisti žaidimai, šokiai, taip pat aišku grojo ir dainavo visokios įdomios muzikos grupės ir vakaras nuslinko į naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *