Jauki svetainė – šių metų hitas

GalerijaMes jau pavargome nuo skandinaviško minimalizmo – tiesiog rėkte rėkia kiekvienas šiais metais išleistas visas produktų katalogas, kuriame pristatomi ir svetainės baldai. Panašu, kad išties raktas į visų mūsų širdis šiais metais tampa miela, minkšta, pūkuota ir švelni svetainė. Tokią ją matome vaizduojamą pas daugelį gamintojų, siūlančių rinktis labai jaukius baldus. Kas tampa jaukios svetainės akcentu?

Ryškiaspalvės sienos

Prie ko stovės svetaines baldai? Kai kurie jie tikrai remsis į ryškių spalvų sienas. Iš tiesų, dabar paprastos baltos, pilkos minimalistinės sienos gerokai netenka prasmės. Jos jau visiems įgriso, ir madoje dabar pasirodo kitokios – ryškiausių spalvų sienos. Aišku, rinktis reikia vėlgi ne tokias, kurios būtų bjaurios, o kuo mielesnes, gražesnes. Taigi, madoje morkų, vyšnių, melsvos spalvos sienos.

Kilimai

Mažiau kaukšėjimo ant parketo girdėsis naujoje madingoje ir jaukioje svetainėje. Mat ten per vidurį turėtų puikuotis kilimas. Kuo didesnis, gražesnis, minkštesnis ir mielesnis. Toks jis turėtų būti šiais metais, kitaip svetainė nebus tokia jauki. Nebūtinai reikia rinktis kailinį kilimą, gali būti ir senovinis slaviškų arba indiškų raštų kilimas.

Kailinės detalės

Taip pat gražu bus ir kailinės detalės, kurios galėtų apsupti jus ir jūsų jaukią svetainę. Nereikia galvoti stereotipiškai, kad tai turėtų būti tik kilimai ar pagalvėlės. Kailis gali atsirasti kaip užtiesalas net ant neaukštos lentynos arba pasidėti šalia televizoriaus. Aišku, jeigu namuose turite minkštų gyvūnų – tada jie bus tas tikrasis jaukumas svetainėje.

Gėlės

Šaltai minimalistinei skandinaviškai svetainei jūs rinksitės žalius augalus, mojančius savo žaliomis šakomis ir nė vienu žiedu. O štai tada, kai dekoruojame tokią jaukią naujos kartos svetainę, mes grįžtame prie senovinių madų ir čia atsiranda itin daug žiedų. Tiesiog žiedai tarp žiedų. Vienas po kito atsiranda gražūs spalvoti gėlių žiedai, kuo daugiau, tuo geriau. Aišku, visas spalvas taip pat reikia mokėti tarpusavy suderinti.

Minkšti baldai

Kokia gi jauki svetainė be minkštų baldų? Tegul atsiranda minkštų baldų komplektas, tumbės, taip pat ir sėdmaišiai. Jeigu rinksitės baldus, apmuštus ne oda, o kuo švelnesniu gobelenu, tuomet turėsite jaukiausius namus.

Knygų lentynos nišose

Šiais metais labai madingos vizualios knygos. Tokios, kurios turėtų gražų, stilingą dizainą ir taip pat dailias iliustracijas viduje. Tas knygas talpinkite lentynose, atsiradusiose svetainėje, nišose, kurių anksčiau dar nebuvo. Lentynas galite tiesiog padaryti iš paprastų lentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *