Jūsų mažas sodas balkone

Jeigu jau įsirengėte savo pirmąjį gyvenime sodą balkone, tuomet žinote, kaip vilioja nauji, gražūs, geri, kokybiški įrankiai internetu. Su jais juk galėtumėte taip gerai pasirausti po dirvožemį, tokių gerų naujų augalų, daržoviųpasodinti… Pavyzdžiui, Ginalas įrankiai leistų vėliau darbus pratęsti ne tik savo mažame darželyje prie buto, bet ir normaliame sodo namelyje. Ko gero, taip ir prabunda sodininkas kiekvieno mūsų širdyje. Viskas prasideda nuo nedidelių planų ir tikslų padaryti kažką gero savo balkone, o vėliau viskas perauga į kur kas rimtesnius planus…

Pirmasis mano balkonas

Ginalo siūloma produkcijaTaigi, man pirmasis gyvenime apželdintas balkonas reiškė labai daug. Aš visada norėjau, kad namai būtų patrauklūs, kad juose ar šalia jų visada augtų, žaliuotų puikūs augalai. Man tokios mintys visuomet keldavo daug džiaugsmo, aš žinodavau, kad net ir geriausi įrankiai internetu pirkti nepadarys to, ką padaro mylinčios žmogaus rankos. Taigi, ir mano darbas visų pirma buvo supratimas, ko iš tiesų reikia, norint kažką auginti. Tik vėliau teko imtis jau ir pačių darbų konkrečiai. Pirmąjį įrankį, kurį pirkau iš Ginalas, atsimenu kaip dabar. Tai buvo nedidelis ir labai patogusgrėbliukas. Su juo gražiai sugrebojau dirvą milžiniškame balkone, kuriame auginau savo krapus, petražoles ir ridikėlius, kurie išaugo į lapus ir niekada netapo gražiais pilnaverčiais ridikais. Taigi, tą pirmąjį pavasarį man lyg ir pakako tų augalų, kurie su mano dėmesiu ir atsidavimu kuo puikiausiai užaugo namuose, balkone. Tačiau štai jau kitą sezoną man atrodė, kad turiu pasistengti labiau ir užsiauginti kažką tikroje žemėje.

Darželis prie buto

Žinote tuos nedidelius sodelius – darželius, kurie auga prie kiekvieno daugiabučio? Galbūt manote, kad juos augina tiksenelės, kurios daugiau neturi ką veikti? Klystate. Nes ir jauniems, pradedantiems sodininkams, kuriems geriausia dovana yra įrankiai internetu, nėra kito tokio malonaus dalyko, kaip to darželio prie savo namo sutvarkymas.

Sodo namelis – saldi svajonė

Galiausiai šiais metais išsipildė mano didžiausia svajonė – įsikūriau namuose nedidelį sodo namelį, apie kokį svajojau jau daug laiko. Ir štai jame prasidėjo tikra daržininko realizacija. Auginu ne tik įprastus lietuviams augalus. Siunčiuosi internetu sėklas retų rūšių augalų, kurie galbūt galėtų pridygti ir mūsų dirvoje. Tada bandau juos pridaiginti ir priauginti ir nepatikėsite, kaip dažnai tenka iš pergalės tiesiog šaukti – kartais viskas pavyksta tiesiog puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *