Kadastriniai matavimai: ką reikėtų žinoti?

Kadastriniai matavimai turi būti atliekami tuomet, kada planuojama parduoti, išnuomoti, sujungti ar atskirti žemės sklypą, ir tokiu atveju paprastai nėra išsiverčiama be šių matavimų, nes tenka nustatyti tikslias žemės ribas.

kadastriniai matavimaiŠią paslaugą šiandien teikia ne taip ir mažai įmonių, tad visada galima pasirinkti tokią bendrovę, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Rinktis tikrai turime iš ko, tad galima paprasčiausiai apsilankyti įvairių įmonių internetiniuose puslapiuose, ir čia tikrai pavyks rasti visą jus dominančią informaciją apie šias teikiamas paslaugas.

Tikrai neretai nyra teiraujamasi, kiek gali kainuoti ši paslauga, ir tai priklauso nuo daugybės veiksnių: žemės sklypo sudėtingumo, vietos, kurioje yra žemės sklypas (arčiau didmiesčių teikiamų paslaugų kaina yra didesnė), o taip pat ir nuo to, kokio dydžio yra žemės sklypas. Neretai yra pastebima, kad kadastriniai matavimai vasaros laikotarpiu kainuoja brangiau nei šaltuoju metų laiku, taigi, jei norima sutaupyti tikrai palanku juos atlikti ne vasaros metu.

Kiek visa tai užtruks, tai priklausys nuo to, kaip greitai įvairios institucijos patvirtins įvairius dokumentus. Kadangi tai susideda iš kelių etapų, tai užtrunka nuo pusantro mėnesio iki kelių mėnesių, tad delsti tikrai nereikėtų, jei turi būti atliekami šie matavimai.

Jei tarsitės, kad jums būtų suteikiama ši paslauga, nereikėtų pamiršti, kad tam bus reikalingi tam tikri dokumentai: žemės sklypo bei statinių (jei, žinoma tokių yra) nuosavybės dokumentai, preliminarus arba detalus žemės sklypo planas, o taip pat ir savininko asmens dokumento kopija. Taigi, labai svarbu yra nepamiršti turėti visus šiuos dokumentus.

Kartais, kuomet norima sutaupyti, ieškoma, kas teikia pigiausias kadastrinių matavimų paslaugas, ir neretai peržvelgiami skelbimai įvairiuose skelbimų portaluose. Vis dėlto, tai pasiteisina tikrai ne visada: juk negalime būti užtikrinti, kad pavieniai asmenys kokybiškai ir patikimai teikia šias paslaugas, todėl, kad galėtumėte būti ramūs, geriausia kreiptis į patikimas įmones. Visada apie jas galima pasiskaityti įvairius atsiliepimus internete bei pasiklausinėti draugų bei pažįstamų, kurie galbūt turi, ką rekomenduoti ir jums tikrai pavyks išsirinkti patį tinkamiausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *