Kaip internetas gali sugadinti jūsų kompiuterį

Kompiuterių remontasKartais computer repair, computer repair services reikalinga ne dėl to, kad užpylėte kavą ant kompiuterio, ar kad jį numetėte, o dėl to, kad neatsakingai naudojotės internetu. Informacinis raštingumas reikalingas visiems: ir jauniems, ir vylesniems. Tik tada, kai patys išmoksime apsaugoti savo kompiuterius, galėsime sakyti, kad laptop repair near me, laptop repair yra retai reikalinga paslauga. Dabar visgi dažnai kompiuteriai genda dėl mūsų pačių kaltės. Tai dėl to, kad mes patys kažką sulaužome, tai dėl to, kad netinkamai naudojamės. Šį kartą norime jums duoti keletą patarimų, kaip naudotis internetu, kad tai nepakenktų jūsų kompiuteriui.

Naudokite legalią operacinę sistemą

Visų pirma, rekomenduojama nusipirkti legalią operacinę sistemą. Daugumoje užsienio šalių nelegalus programų bei operacinių sistemų, failų siuntimas yra užblokuotas, blokuojama visa torrent ir panaši veikla. Tačiau nors mūsų šalyje dar tiek daug internetinio drausmingumo ir nėra, jums visada geriau yra naudoti legalią operacinę sistemą. Tik ją turint, jūs galite kreiptis dėl nesklandumų, gedimų, dėl problemų. Be to, tik su legalia operacine sistema bus ir visi atnaujinimai, tik ji gerai sinchronizuota bus su įvairiomis programomis. O jeigu verčiatės komercine veikla, juo labiau jums reikėtų legalios sistemos.

Naudokite legalias programas

Tas pats yra ir su programomis. Jos tinkamai veiks, nestrigs, atliks visas funkcijas tada, kai jas pirksite legaliai. Jeigu siųsite nelegalias per aplinkui, prie jų galbūt jau bus prisisiurbę virusų, kurių iš pradžių nepajėgs atpažinti jokios antivirusinės sistemos. Tad pasistenkite turėti tikrai protingus pasirinkimus ir internete neprisigaudyti virusų.

Diekite „custom“ pasirinktis

Nesvarbu, ar perkate legalią programą, ar imate nemokamą ir visiems prieinamą, visada diegiant naujas programas, parsiųstas iš interneto, reikia pasirinkti, kokio tipo instaliavimo norėsite. Ar pageidautumėte, kad būtų atliekamas pilnas instaliavimo paketas, ar pasitenkinsite tuo, ką patys atsirinksite. Taigi, jeigu yra galimybė, visada spauskite„custom“ ir rinkitės tik tai, kas jums reikalinga. Pasirinkus šį meniu, pamatysite, kokius dalykus jums gamintojai siūlė papildomai įsidiegti. Tarp jų gali būti tokios paieškos sistemos „Bing“ automatiniai plėtiniai, taip pat įvairios programos ir programėlės, kurios nuolat dirbtų fone, pakeistų jūsų įprastus nustatymus. Jeigu diegiate programą iš nepatikimo pardavėjo arba net nelegalią versiją, gali būti, kad būtent tie plėtiniai sugadins kompiuterį. Jų tarpe bus ir kenkėjiškųprogramų, galinčių įveisti virusą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *