Kaip naudotis biotualetu

BiotualetaiPaprastiems žmonėms biotualetai dažniausiai matomi viešuose renginiuose, festivaliuose. Tie, kas organizuoja renginius, turi užtikrinti to renginio pelningumą, dėl to dažnai pardavinėjamas maistas, gėrimai. Natūralu, kad dėl susirinkusiųjų komforto taip pat reikia pastatyti ir tualetus. Taigi, tuomet ir atkeliauja tos eilės tualetų. Jeigu į tokią keistą vietą patenkate pirmą kartą, metas išmokti naudotis šiuo civilizacijos išradimu.

Į kurį biotualetą eiti?

Kaip atrodys biotualetas, galite pasižiūrėti http://www.manoaplinka.eu. Paprastai jie būna žali arba mėlyni ir visi vienodi. Jeigu vyksta miesto dienos, daugiau renginių, tai gana dažnai prie tualetų susiformuoja nemažos eilės. Jeigu norite tų eilių išvengti, tai nebent išvis nieko negerkite ir gal sulaikysite nuėjimo į tualetą poreikį iki namų. Tačiau šiaip jau žmonės skatinami smagiai praleisti laiką ir naudotis visais patogumais, taigi, ir biotualetas nebus iš eilės. Paprastai formuojasi viena ar dvi eilutės, ne prie kiekvieno tualeto atskirai, o vienai eilutei atitenkant bent keliems šalia esantiems tualetams. Taigi, reikėtų stoti į tą eilę. Kartais nutinka ir toks kuriozas, kada visi stovi eilėje, tada kas nors pastebi, kad iš tam tikrų tualetų niekada niekas neišeina, prieinama artyn ir paaiškėja, kad durys neužrakintos, viduje nieko nėra. Taip dažniausiai atsitinka dėl to, kad žmonės išeidami kažkaip palieka atlenktą rankeną ir iš išorės atrodo, kad viduje kažkas yra, mat tą tualeto "užimta" signalą suteikia raudonos spalvos ženkliukas, kuris pasikeičia žaliu, kada išeina žmogus.

Pritūpkite arba lipkite ant pakylos

Paprastai visi biotualetai turi panašų "interjerą", pritaikytą ir vyrams, ir moterims, ir vienam, ir kitam reikalui. Vyrams kabo specialūs pisuarai, kurių vertėtų nesumaišyti su kriaukle. Ir taip pat yra standartinio tipo klozetas. Tačiau dažniausiai jis greit tampa nešvarus ir tikrai niekas nedrįstų ant jo prisėsti. Taigi, tokiais atvejais galima arba pritūpti, arba lipti ant pakylos ir tada naudotis tualetu.

Naudokitės higienos priemonėmis

Ar biotualetai bus švarūs, nulems tie, kas juos užsakė. Jie turi pirmiausia paskaičiuoti, kad tualetų užtektų žmonėms. Jeigu šie bus naudojami tiesiog visą laiką nepertraukiamai, tai nebus labai švarūs. Tačiau ir patys žmonės turėtų laikytis tam tikrų higienos principų. Palikite tualetą švarų kitiems – tai esminė taisyklė, kurios reikėtų visiems laikytis, ir tada bus galima tikrai pajusti normalų tualetų suteikiamą komfortą. Taip pat tualete galima nusiplauti rankas virš kriauklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *