Kelionė per Marias kitaip

Kelionė laivu MariomisJei vis dar galvojate, kur galėtumėte nukeliauti ir pasiilsėti, siūlome nesidairyti į tolimas užsienio šalis ar egzotiškus kraštus. Gražius vaizdus ir malonų poilsį galite rasti visai šalia, Lietuvoje. Puikiausias pavyzdys yra plaukimas laivu į Nidą. Tai ne tik įdomu ir unikalu, bet ir įspūdinga – pro laivo bortą atsiveriantys vaizdai užgniauš kvapą kiekvienam.

Nusprendę plaukti laivu į Nidą, turėsite galimybę pasiplaukioti vieninteliu Lietuvoje, unikaliu laivu, kuris gali sutalpinti net iki 200 žmonių. Tai reiškia, kad nesvarbu kokio dydžio yra jūsų draugų kompanija, vietos tikrai užteks visiems.

Pats laivas turi net tris denius, kurių kiekvienas atlieką tam tikrą funkciją. Pirmasis denis skirtas šventinėms programoms, kuriose susirenka daug žmonių. Jame telpa net 100 žmonių, yra specialus baras ir visi kiti atributai reikalingi geram vakarėliui. Antrajame denyje dažniausiai vyksta šokiai – tai ideali vieta šokių aikštelei. Antrasis denis yra atvirais šonais ir su stogu, todėl galėsite mėgautis gaiva kurią skleidžia vanduo bei tuo mečiu nesijaudinti dėl lietaus ar kitų gamtos išdaigų. Trečiasis denis yra mažesnis, jame telpa tik keliasdešimt žmonių. Tai tarsi apžvalgos aikštelė, iš kurios matysis patys geriausi Marių vaizdai.

Pasiplaukiokite ties jūros vartais

Plaukimas laivu į Nidą neapsiriboja maršrutu Klaipėdos uostas – Nida. Su šiuo patogiu laivu iš Klaipėdos galima nukeliauti ir iki jūros vartų, Mingės, Nidos, Smiltynės ar net Juodkrantės.

Laive vyksta tiek ir ekskursijos, tiek ir šventės. Pavyzdžiui, keliaudami po Marias galite atšvęsti savo mergvakarį, bernvakarį ar net atšokti vestuves. Kaip jau minėjome, laivas talpina net 200 žmonių, todėl net ir didžiausia giminė galės švęsti savo šventes ant vandens. Jei norite pailsėti Nidoje, plaukimas laivu gali būti puiki pramoga visai šeimai. Tai daug įdomesnis ir prasmingesnis būdas nukeliauti iki savo poilsio vietos, nei tiesiog keltis automobiliu su keltu. Kelionė šiuo laivu užima visą dieną, todėl už jus bus pasirūpinta maistu, gėrimais ir visais kitais būtiniausiais komfortiškos kelionės atributais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *