Klausimai apie vestuves

Mano draugė Džesika iš Anglijos sako, kad wedding budget breakdown yra pagrindinis rūpestis kiekvienai nuotakai. Gali gerą šventę pasidaryti tada, kai jai gerai užsidirbti. Taigi, mes irgi norime būtent užsidirbti ir pasidaryti šventę. Bet, kol kaupiame pinigus vestuvėms, vis tiek kyla labai daug klausimų. Štai kokie pagrindiniai rūpesčiai ir klausimai kyla kiekvienai būsimai nuotakai.

Ką kviesti

Vestuvių planavimo biudžetasTurbūt tas klausimas kamuoja visus rengiančius net ir savo gimtadienį. Tačiau gimtadienius gali padaryti ir kelis. Nuvažiuoji į kaimą pas gimines, ten atšventi. Su bendradarbiais darbe nuobodžiai palinguoji. O galiausiai grįžęs mieste su draugais atšventi taip, kaip tikrai to nori. O štai vestuvės tampa tokia privaloma švente, tik kartą gyvenime, švenčiama su visais kartu. Ką kviesti? Ką iš tiesų nori matyti savo šventėje? O ko nebūtinai norėtum, bet žinai, kad labai įsižeis, jeigu nepakviesi? O kiekvienas žmogus reiškia ir papildomas išlaidas. Be to, tarp žmonių gali atsirasti nesutarimų. Vieni gali būti labai seni, kiti jauni, gali būti, kad susirinks visi, kuriuos tu pažįsti, su kuriais tu daug bendrauji, tačiau kurie, deja, nėra tarpusavy kalbėję, ir gal net turi priešingas pažiūras. Taigi, vestuvės negali būti kažkokios universalios, bet reikia padaryti, kad visiems būtų daugiau ar mažiau smagu.

Ką rengtis

Tai dilema, kuri irgi kaip reikiant apsunkina. Kažkodėl pasaulyje yra labai sureikšminta nuotakos suknelė. Jeigu esi kietas žmogus, tai galvojama, kad turi būti ne su nuotakos suknele, o su kažkuo kietesniu. Vos ne – kokiu nors kostiumėliu. Tačiau iš tiesų nuotakos nori būti su tomis suknelėmis.

Kur švęsti

Šventimui reikia ir geros, ir patogios, ir nebrangios vietos. Tačiau pirmiausiai pati idėja. Ar tai turi būti sodyba už miesto, kur visi bus tarsi ištremti, ar kas nors arčiau namų? Ar reikia kukliau, ar brangiau? Ar galima viešoje vietoje, bare, restorane, ar reikia pokylių salės? Tai klausimai, kurie taip pat neduoda ramybės.

Kur važiuoti

Povestuvinė kelionė dažniausiai trunka kokią savaitę, o būna vadinama medaus mėnesiu. Kad ir kaip pavadinsi, bet tai tikrai yra ta dovana, kurios žmonės labiausiai tikisi ir laukia. Vestuvės yra labiau giminėms, o štai patiemsšventikams labiau norisi tiesiog švęsti ir džiaugtis nuostabiomis pramogomis. Kur gauti pinigų? Čia jau turite pagalvoti prieš nuspręsdami tuoktis, nes be pinigų ir vestuvių nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *