Kodėl Jūsų verslui reikia tinklapio?

Svetainė jūsų versluiNe paslaptis, jog šiais laikais, kai visų mūsų gyvenimas yra gan glaudžiai susietas su internetu ir naujosiomis informacinėmis technologijomis, vis daugiau ir daugiau verslų visiškai ar bent iš dalies persikelia į šią virtualią erdvę. Būtent todėl svetainiu kurimas turi tokį didelį potencialą – rinkoje jaučiamas didelis gerų programuotojų stygius, o norintiems užsisakyti svetainę gali tekti gerokai paploninti savo piniginę.

Jei vis dar nežinote ar Jūsų verslui iš tiesų reikėtų svetainės (o galbūt puikiausiai galėtumėte apsieiti ir be jos?), pamėginsime atsakyti į šį klausimą.

Interneto svetainė – raktas į platesnę auditoriją

Nesvarbu kokioje nišoje jūs dirbate, didesnė ar mažesnė jūsų tikslinės auditorijos dalis naudojasi internetu ir tai daro reguliariai. Tai reiškia, jog jei jūs neturite savo internetinės svetainės, kiekvieną dieną prarandate tam tikrą dalį potencialių klientų. Šnekant paprasčiau, tai yra tiesiog nuostolis.

Daug verslininkų mano, jog tinklapis yra tiesiog bevertė investiciją, pinigų švaistymas, kuris taip niekada ir neatsipirks. Vėlgi, daugeliu atvejų tai yra netiesa. Tinkamai optimizuota ir pritaikyta būtent pagal jūsų poreikius svetainė yra labai pelninga investicija.

Jei vis dar netikite, galite viską patikrinti savo rankomis. Pasinaudoję Google raktažodžių įrankiu (angliškai Keyword Tool), akimirksniu pamatysite, kiek unikalių vartotojų per mėnesį ieško frazių susijusių su jūsų verslo teikiamomis paslaugomis ar parduodamais produktais. Potencialiai, visos šitos užklausos galėtų nugulti į jūsų svetainę, o vėliau dalis jų konvertuotis į tikrus pardavimus. Dabar matote, kokį didelį potencialą jūsų verslui atveria internetas?

Galų gale, interneto svetainė atlieka ir reprezentacinę funkciją. Joks verslas, neturintis arba turintis labai vargų tinklapį šiais laikais nebeatrodys patikimai ir solidžiai. Tai reiškia, kad internetinė svetainė yra tarsi jūsų vizitinė kortelė, kuri padeda susidaryti pirmąjį įspūdi apie jus ne tik klientams, bet ir potencialiems verslo partneriams ar net investuotojams.

Dabar tikriausiai jau žinote, kodėl svetainių kūrimas yra toks paklausus – visi nori išnaudoti papildomas galimybes ir praplėsti savo verslo potencialą už sąlyginai nedidelę kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *