Kodėl taip užkabina sodininkystė?

Tavo šiltnamisPavasarį tikriems sodininkams ir gamtos mylėtojams šiltnamiai kaina nėra svarbūs, jie renkasi nežiūrėdami į tai, kas kiek kainuoja, nes šioje srityje šiaip ar taip niekada nepermokėsi. Nei sėklos, nei šiltnamiai, nei priežiūros prekės nėra tokios prekės, o galiausiai viskas suteikia grąžos. Kodėl žmones taip užkabina sodininkystė ir jie po ilgo gyvenimo miesto džiunglėse nusprendžia išsikraustyti į sodą ir ten auginti agurkus?

Metas keisti mitybą

Viena iš priežasčių, kodėl kiekvienas iš mūsų iš tiesų turėtume vietoje važiavimo savaitgaliais išsikepti šašlyko iš tikrųjų važiuoti į sodą pasiauginti daržovių, tai tikrai labai svarbus poreikis keisti mitybą. Mūsų visuomenė šiuo metu maitinasi siaubingai. Dar prieš 100 ar 200 metų, kai nebuvo tokių perdirbimo maisto technologijų, kokios yra dabar, visi valgė kitaip. Cukrus yra randamas vaisiuose ir runkeliuose, nendrėse, tačiau jo gamyba yra dirbtinis dalykas. Cukrus yra tiesiog atimamas iš maistingo augalo ir paliekamas tik jis. Jeigu realybėje tiek suvalgytume vaisių, kad gautume tą kiekį, kokį suryjame gryno cukraus, tai turbūt būtų visa pilna daržinė cukrinių runkelių vienai dienai. Mes valgome perdirbtą maistą, kuriame nėra jokių vitaminų, mikroelementų, nėra žmogui taip reikalingos ląstelienos. Todėl taip besimaitindami mes tampame kažkuo visiškai kitu, negu turėtume būti. Dėl to vėliau sergame visomis ligomis ir anksti mirštame. Šiltnamis gali būti pirmasis žingsnis į kitokią mitybą, į valgymą to, ką iš tiesų ir turėtume valgyti. O kai daržovės užsiaugintos savame darže, tai tikras stebuklas.

Būni pasiilgęs gamtos

Dar viena priežastis, dėl ko šiltnamiai kaina negąsdina žmonių, dėl to, kad jie į tai žvelgia kaip į apmokamą pramogą. Mes mokame už, pavyzdžiui, paskraidymą oro balionu, slidinėjimą ar ėjimą į teatrą. Taigi, susimokėti iš pradžių reikia ir už šiltnamio statymą. Nes jis yra ne kasdienybė, jis yra tai, kas mums atitinka kontrastą įprasto gyvenimo. Todėl žmonės, pasiilgę gamtos, daug metų gyvenę tarp išmetamųjų dujų, galiausiai išvažiuoja gyventi į žalumą.

Matai, kaip viskas gimsta

Tam tikra prasme šiltnamiai kaina yra neįkainojami, nes jie suteikia ir kūrimo stebuklo galią. Jautiesi galingas, kai matai, kaip iš tavo susėtų sėklų ima dygti tai, kas buvo nupiešta ant pakelio. Tu sukūrei gyvybę. Žinai, kad elgiesi teisingai, kai turi šiltnamį, dėl šiltnamio puoselėjimo negalėtum sau prieštarauti visiškai jokiais aspektais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *