Kodėl žmonės nuomojasi automobilius

Automobiliai nuomaiKaip ir kituose didmiesčiuose, automobilių nuoma Vilniuje turi savo paklausą ir savo rinką. Žmonėms išsinuomoti mašiną prireikia ir labai trumpam, ir ilgesniam laikui. Kodėl, dėl kokių priežasčių žmonėms vis prireikia išsinuomoti automobilį?

Ilgalaikė nuoma firmoms

Neretai ilgalaikė automobilių nuoma tampa labai aktualia ir patrauklia įmonėms, kurioms reikia turėti savo automobilius. Tačiau dažnai tenka ne juos turėti, o tiesiog išsinuomoti, nes ne visada apsimoka. Pavyzdžiui, žinoma, kad reikės 3 mėnesiams mašinos, ir tikrai labai geros, tuomet pigiau yra ją išsinuomoti, o ne pirkti. Beje, ilgalaikė nuoma visada yra pigesnė negu trumpam laikotarpiui.

Vestuvėms ir vakarėliams

Taip pat dažnai žmonės gražias mašinas nuomojasi tiesiog savo vestuvėms, gimtadieniams, vakarėliams. Čia galima pastebėti ir vintažinių, retro tipo mašinų, ir tiesiog gražių, prabangių, baltų ar kažkokios vienos spalvos automobilių. Tokia automobilių nuoma yra patraukli jauniesiems, kurie dažniausiai vadovaujasi principu, kad tuokiasi tik kartą gyvenime (nors 50 proc. šeimų ir išsiskiria), dėl to tam aukoja pinigus, nieko negaili ir nori turėti geras bei tikrai gražias vestuves. Kartais net ir paskolą kokią mažą pasiima, kad galėtų tas vestuves sau gražiai surengti.

Festivalių metu – svečiams aptarnauti

Dar vienas tikslas, kuomet yra nuomojamasi mašina – tai festivalių metu svečiams aptarnauti skirta mašina ar kelios. Tarkime, jeigu vyksta Vilniuje didelis kino, muzikos ar kitoks festivalis, tai organizatoriams tenka spręsti nemažai logistikos klausimų, pavyzdžiui, surinkti žmones, kurie visgi galėtų aptarnauti svečius, surasti, kas galėtų juos vežti, išnuomoti mašinas.

Diplomatinių vizitų metu – svečiams

Panašiais festivaliais būtų galima palaikyti ir diplomatų, politikų vizitus Lietuvoje. Tuomet būna reikalinga gražių, blizgančių automobilių nuoma, ir tos mašinos jau prie oro uosto atvažiavę laukia svečių, o vėliau galbūt tarnauja ir viso vizito metu.

Atvykę svečiai nuomojasi patys

Dažnas atvejis – protingas užsienietis turistas, norintis kuo geriau pažinti Lietuvą per savaitę, savaitgalį ar ilgesnį laiką, išsinuomoja mašiną. Juk jeigu atvykai ne pas draugus, kurie tave visur vežios, o tiesiog nori lengvai ir smagiai sau pakeliauti, tuomet norėsi pamatyti daug gražių vietų. Turime neblogą viešąjį susisiekimą, visgi kai kuriems turistams vairuoti yra tikras malonumas, todėl mieliau jie rinksis automobilių nuomą, o ne lipimą į autobusus. Tiesa, ir kainos skirtumai nebus kardinalūs – ar keliausite autobusais visą savaitę, ar pasinaudosite automobilių nuoma Vilniuje ar Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *