Kokį baidarių maršrutą pasirinkti?

Baidarių žygiai paskutiniu metu tikrai sparčiai populiarėja, ir ruošiantis žygiui neretai yra pasvarstoma, koks kelionės maršrutas galėtų geriausiai pasiteisinti – juk šiandien pasiūlymų galima rasti ne taip ir mažai. Tuo atveju, jei yra nusprendžiama pasirinkti vienos dienos žygį, puikiu pasirinkimu gali būti plaukimas baidare Žeimena: jei plauksite pirmą kartą, svarbu nepasirinkti pernelyg ilgo maršruto, ir persistengti tikrai nereikėtų.

keliaukite baidarėmisJei baidare plauksite jau ne pirmą kartą, tokiu atveju galite pasirinkti ir ilgesnį, pavyzdžiui, 2-4 dienų maršrutą. Įveikę tam tikrą vienos dienos numatytą atstumą galėsite apsistoti stovyklavietėje, ir tik nuo jūsų priklausys, kur norėtumėte nakvoti: stovyklavietėje, ar sodyboje, kurią paprastai galima rezervuoti iš anksto, kreipiantis į įmonę, kuri siūlo baidarių nuomą.

Tais atvejais, jei baidarėmis plauksite pirmą kartą, kelių dienų maršrutas gali išvarginti, tad nereikėtų pervertinti savo galimybių. Vienos dienos maršrutas paprastai yra siūlomas maždaug 20 km, ir taip pat visada svarbu pasidomėti, kaip teks plaukti: tik upe, ar ir ežerais. Tenka pripažinti, kad plaukimas sraunia upe yra kur kas paprastesnis nei ežerais, ir tai pareikalauja kur kas mažiau pastangų. visada galima pasižvalgyti žemėlapiuose, ir čia rasite siūlomus maršrutus. Vienai dienai galite rinktis plaukimą baidare Žeimena, o taip pat ir Lakaja ar Kiauna. įveikę tam tikrą numatytą maršrutą, taip pat galėsite praleisti naktį gamtoje, o kitą dieną jau netęsite baidarių žygio.

Dažniausiai nusprendžiama pasirinkti 2 ar 3 dienų baidarių žygį, o tuomet, jei žygis organizuojamas jau ne pirmą ir ne antrą kartą, pasvarstoma apie galimybę pasirinkti ir ilgesnį maršrutą. Visada yra svarbu įvertinti savo galimybes ir tai, ar ilgas maršrutas jums nepabos: juk pirmą dieną baidarių žygis iš tiesų džiugina, tačiau pagalvokite apie tai, ar tai jūsų nevargins trečią ar ketvirtą dieną. Jei negalite gyventi be gamtos, o aktyvios laisvalaikio pramogos – kaip tik jums, tokiu atveju, žinoma, ilgesni maršrutai jums bus ne iššūkis, o vienas malonumas.

Taigi, tinkamiausią maršrutą pasirinksite tuomet, kada įvertinsite, kokius atstumus galite įveikti, ir ar jūsų nevargina ilgas buvimas gamtoje. baidarių nuomos internetinėse svetainėse paprastai galima rasti įvairius siūlomus maršrutus, ir tikrai galėsite pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

Lietuvos upė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *