Kokias duris sapnuojate

Kiekvienos durys mūsų gyvenime padaro kažkokį pokytį. Nesvarbu, ar tai būtų security doors, ar paprastos kambaryje esančios durelės į kitą erdvę. Durys visada reiškia pokyčius, ir tą sunku išvengti. Dėl to ir sapnuojame jas visi skirtingai. Yra dalykų, kurie sapnuose išvis niekada nepasirodo, o duris sapnuojame dažnai. Pabandėme pakalbinti keletą žmonių, siekdami išsiaiškinti, kaip jie sapnuoja duris.

Visada neužrakintos

Saugesnės būsto durysGiedrė labai dažnai sapnuoja įsilaužimą. „Man likę tokie prisiminimai iš vaikystės, kai su tėvais gyvenome prastame kvartale. Kuo jis buvo blogas? Tuo, kad aplink visada trynėsi tikrai labai daug žmonių, kurių jau geriau ten nebūtų buvę. Tačiau ten jie atkakliai vaikščiodavo kaip po savo teritorijas, pavokdavo viską, ką rasdavo. Dėl to tėvai liepdavo duris rakinti visada. Jeigu kokį rytą kartais paaiškėdavo, kad miegojome atrakintomis durimis, tai skambėdavo maždaug taip, tarsi būtume atsitiktinai nelipę į savo lėktuvą, kuris vėliau nukrenta, ir taip išvengę katastrofos. Tai tarsi būtų buvę tik atsitiktinumas, kad mūsų neapvogė. Aišku, tai buvo nesąmonė, bet man į atmintį ta baimė labai stipriai įsirašė“, – sako ji.

Degančios durys

Kaip pasakoja Loreta, ji dažnai sapnuoja gaisrą. Tada nuo dūmų ir ugnies atsiranda tikrai panic rooms. Tačiau ir durys čia visada turi savo aiškią vietą. Jos nebūna atsitiktinės, nebūna kažkas netyčia atsiradusio. Durys gaisre turi svarbią rolę. „Mano sapne durys reiškia išėjimą, o tai yra – išsigelbėjimą. Išsigelbėti, aišku, man reikia, nes namas dega. Paprastai tai būna sapnuojami mano senelių namai. Nežinau, kodėl, juk niekada ten jokio gaisro iš tikro nebuvo. Tačiau vieną kartą buvo, kad degė kaimynų namas. Gal paskui kažkaip viską perkėliau į senelių namus, nes kažkaip atrodo, kad visada viską ten perkeliu, tai tarsi yra kažkaip neišvengiama. Be to, mama yra pasakojusi, kad jos vaikystėje ten visgi buvo kažkoks didelis gaisras, ir labai smarkiai apdegė senelis, jo kūnas“, – pasakoja moteris. Tiesa, jie nespėja niekada nei sudegti, nei išsigelbėti – beveik visada ji paprasčiausiai prabunda lemiamu momentu ir durys taip ir lieka neatvertos.

Spalvotos durys

Petras visada sapnuoja spalvotas ir viliojančias duris, lyg kažkokį puikų savo svajonių išsipildymo ženklą. Jam visada atrodo, kad jau visai netoli patys gražiausi dalykai, kad už tų durų slypi kažkoks kitas nuostabus pasaulis. O geriausia, kad per jas įėjus, visada ir nutinka kažkas nuostabaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *