Lauko pavėsinės ir terasos

Tikriausiai visi esate bent kartą pagalvoję, kaip smagu būtų sutikti šiltus vasaros vakarus nuosavoje terasoje, kur niekieno netrukdomi galėtumėte grožėtis horizonte besileidžiančia saule. Tikriausiai dėl šios priežasties šiuolaikinės lauko terasos yra tokios paklausios. Mūsų siūlomos terasos yra įstiklintos, ergonomiškos bei ekonomiškos, leidžiančios mėgautis viskuo, ką matote už lango.

Lauko baldaiDauguma žmonių, kurie gyvena nuosavuose namuose, visada pasvajoja apie vietelę, kuri sujungtų jų namus su už lango esančia gamta. Šiais laikais, tokia svajonė labai lengvai gali pavirsti realybe – viskas ko reikia, tai šalia savo namų įsirengti terasą. Terasos būna įvairiausių tipų – medinės, stiklinės, uždaros ir atviros, todėl viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių. Jei norite atviresnės terasos, kurioje galėtumėte nevaržomai mėgautis grynu oru ir į peizažą žvelgti be jokių kliūčių, jums pakaks paprasčiausios iš medžio konstrukcijos pagamintos terasos. Tuo tarpu jei norite terasos kuri apsaugotų jus nuo vėjų ir už lango esančio aplinkinio pasaulio, jums geriausiai tiks įstiklinta terasa. Tiesa, stiklinės terasos kainuoja šiek tiek brangiau, kadangi jos įrengimo kaštai padidėja dėl naudojamų medžiagų, todėl turėkite šį faktą omenyje.

Puiki alternatyva terasai – lauko pavėsinė

Jei galvojate, kad lauko terasa jums yra per didelė prabanga ir negalite sau to leisti arba tiesiog neturite sąlygų įsirengti tokį priestatą prie savo namų, jums puikiausiai tiks ir paprasčiausia lauko pavėsinė. Mūsų pagamintos lauko pavėsinės yra medinės, pasižyminčios visomis geriausiomis lauko pavėsinių savybėmis. Jos patikimai saugo nuo lietaus, suteikia uždangą nuo saulės spindulių. Tai yra tiesiog puiki vieta vasaros pasisėdėjimams su gera kompanija.

Lauko pavėsinės, taip pat kaip ir stiklinės terasos, būna pačios įvairiausios. Dažniausiai jos skiriasi savo dydžiu ir forma, stogo danga. Nuo to didžiąja dalimi priklauso ir pavėsinės gamybos kainos. Atsižvelgiant į savo poreikius ir ateities planus, galima nusipirkti pavėsinę po kurios stogu telpa vos 4-6 žmonės, tačiau taip pat yra ir tokių pavėsinių, kurios gali sutalpinti net ir kelioliką žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *