Mano nepasisekę verslai

Elektroninės parduotuvėsYra žmonių, kuriems elektroniniu parduotuviu kurimas sukrauna turtus, nulemia ateitį, užtikrina pagrindą po kojomis. Turbūt įkvėptas tokio pavyzdžio, aš taip pat irgi bandžiau pagauti šią laimės paukštę už uodegos. Kūriau elektronines parduotuves, investavau, bet man nepavyko. Akivaizdu, kad yra daug tokių, kuriems kur kas geriau sekasi daryti tai, ko aš nepadarau. Čia noriu pateikti savo išpažintį ir papasakoti, kokias elektronines parduotuves turėjau.

Kosmetika ir ekologiški produktai

Pirmoji mano elektroninė parduotuvė buvo gana seniai, ir aš tuo metu tikėjau, kad tai mane padarys milijonieriumi. Moteriškų prekių rinkoje buvo itin išpopuliarėję įvairiausi su ekologija susiję dalykai, taigi, aš mielu noru nutariau jais užsiimti ir pabandyti prekiauti internetinėje erdvėje. Mano tikslas buvo parduoti ekologišką kosmetiką, kurios kainos buvo didesnės nei įprastos. Deja, šitas verslo planas sužlugo. Dabar, žiūrėdamas per dešimties metų laiko patirties prizmę, matau, kad buvo padaryta išties daug lemtingų klaidų, keista, kad apskritai dar tiek laiko sugebėjau išsilaikyti. Manau, elektroniniu parduotuviu kurimas turėtų vykti visiškai kitaip, nei tąsyk aš panorėjau jas susikurti.

Drabužiai

Kitą nevykusį projektą jau bandėme įgyvendinti su kolega – nebenorėjau vienas giliai bristi ir galbūt paskui vėl pasigailėti. Daug dėvėtų drabužių giminės parsiveždavo iš Norvegijos, Airijos, Anglijos, ir mes nutarėme pabandyti šiuo turtu prekiauti internetu. Taip manėme, kad sutaupysime, nes nereikės steigti tikros parduotuvės, išlaikyti pardavėjų, šiaip kažkam visą dieną sėdėti prie prekystalio. Tačiau idėja nelabai pasiteisino, nes neturint daug skirtingų dydžių, buvo sunku parduoti, ką norėjosi. Taip pat nelengva buvo ir dėl to, kad jusdavosi tas žmonių noras drabužius „pačiupinėti“ ir pasimatuoti. Gal dėl to, kad jie dėvėti, tai žmonės nelabai pasitikėjo tokia elektronine parduotuve. Turbūt norėjo rūbus pirkti įprastu būdu. Aš labai nenustebau, nes jau ir prieš pradedant šį verslą, įtariau, kad taip gali nutikti.

Paslaugos, susijusios su pinigais

Paskutinis mano elektroniniu parduotuviu kurimas buvo kažkiek sėkmingesnis. Jis irgi nepasiteisino šimtu procentų, bet bent jau padėjo išlyginti tą minusą, kuris buvo susidaręs tada, kai prieš tai ne itin sėkmingai kūriau kitas elektronines parduotuves. Šiai dienai galiu pasakyti, kad džiaugiuosi, nes jau įgavau patirties, ir jau galėčiau net didesnį verslą imtis organizuoti žinodamas tam tikrus rinkos dėsnius. Sakoma, kad nereikia lipti ant to paties grėblio du kartus. Bet aš manau, kad geriau yra kuo greičiau ant jo užminti pirmą kartą, nes tada iškart ir pasimokau, skaudžiai susitrenki ir eini vėliau į priekį apdairiau.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *