Mikroautobusų nuoma

Informacinis straipsnis apie paslaugą – mikroautobusų nuoma. Dažnas klientas net nesusimąsto į kokius dalykus reikėtų atkreikti dėmesį prieš mikroautobuso nuomos paslaugą. Į kokius esminius dalykus atkeipti dėmesį? Visų pirma jeigu nuomojamas transportas bus kartu su vairuotoju tuomet daug paprasčiau. Tačiau ir šiuo atveju yra keletas dalykų kurie turėtų būti aktualūs kiekvienam. Taip pat viskas priklauso ir kokiai progai bus reikalingas mikroautobusas su vairuotoju.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuomaŠiais laikais dauguma klientų paslaugas renkasi internetu ir pasirenka geriausią kainą ir geriausią pasiūlymą iš esamų, nes nesunku apskambinti keliolika paslaugos tiekėjų ir išsiaiškinti visus rūpinus klausimus.

NEPATARIU: nerekomenduoju apie visą transporto paslaugos nuomos sąlygas ir kainą sutarti tik telefonu, nes paslaugos dieną iškyla visokiausių nesusipratimų. Būna pasako nevisai tiksliai galutinę nuvežimo vietą. Nors būna kaina jau sutarta, bet maršrutas padidėjęs ir tokiu atveju didesnės išlaidos kurui. Viskas gerai jeigu tai nedidelis maršrutas. Dar viena problema, kai klientai pasako vieną išvykimo laiką, o užsibūna ir tenka laukti keleivių. Viskas gerai jeigu transportas nėra užsakytas kitiems klientams sekančiu laiku, tačiau būna kai grįžęs transportas už kelių valandų turi išvykti kitu maršrutu ir tuomet kyla probleminė situacija.

TODĖL PATARIU: sudaryti sutartį su transporto paslaugos tiekėju. Sutartyje nurodant visas norimas ir būtinas sąlygas. Ypač atidžiai surašykite maršrutą ir laikus. Taip pat atkreipkite dėmesį į nenumatytų atvejų sąlygas. Kas jeigu transportas suges, ar turės kuo pakeisti ir kiek maždaug truktų naujo transporto iškvietimas. Arba jeigu neketinate sudaryti transporto paslaugos sutarties tuomet būtinai viską tiksliai susirašykite elektroniniu paštu, nes kas pasakoma telefonu ne visada ir laikomasi duoto žodžio arba būna kad ir net taip suprantama arba dar kitokie atvejai nutinka.

Dar vienas pakankamai svarbus patarimas: jeigu transportas nuomojamas tam tikrai ypatingai progai, na pavyzdžiui vestuvėms tuomet rekomenduočiau visuomet apžiūrėti transportą gyvai. Ne visada transportas nuotraukoje atrodo lygiai taip kaip realybėje. Todėl jeigu tai tikrai ypatingesnė proga visuomet rekomenduočiau susitikti su transporto nuomos savininku, apžiūrėti transportą, sudaryti sutartį ir sumokėti avansą. Tokiu atveju galėtumėte būti ramūs, kad mikroautobusas rezervuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *