Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma – vis populiarėjanti transporto nuomos paslauga. Populiarėja, nes tai patogu ir gerai paskaičiavus tai būna pigiau nei važiuoti su savo transportu arba su keliolika mašinų. Visų pirma ir pigiau ir patogiau, nes važiuosite visi viename transporte ir nereiks sukti galvos dėl parkingo ar dėl vairavimo (kai mikroautobusą vairuoja profesionalus vairuotojas). Nereikia rūpinti dėl transporto techninės būklės. Dažnai juk prieš ilgesnę kelionę truputi sunerimstame, o kas jeigu iškils kažkoks netikėtas gedimas. Ypač tai aktualu kai važiuojate į užsienio šalį, nes ten taisymas yra žymiai brangesnis nei Lietuvoje. Ir dar kiti privalumai, kad nereikia vairuoti, juk tai gana sudėtinga ir vargina ilgoje kelionėje. Pavyzdžiui pavairavus visą dieną tikrai jausite nuovargį. O jeigu sėdėsite kaip keleivis patogiame mikroautobuse Jūs ir nepavargsite ir dar kelionės metu pasižiūrėsite mėgstamą filmą ar panašiai ir tokio atveju netgi kelionė neprailgs.

Taigi kaip matote čia tik keletas privalumų ir priežasčių kodėl patogiau ir kodėl rekomenduotina nuomotis transporto priemonę, bet nevažiuoti su savo asmeniniu transportu. Ir tai ne vien pinigų klausimas, bet ir komforto, patogumo ir t.t.

Tačiau juk ne paslaptis, kad kiekvienas klientas nori kiek įmanoma sutaupyti ir mažiau išleisti pinigų paslaugoms ir daugiau jų pasilikti pramogoms. Taigi jeigu Jūs kompanija nedidelė tuomet rekomenduojame patiems vairuoti mikriuką. Žinoma vairuoti automobilį rekomenduoti pakaitomis, nes kaip rašiau anksčiau tai tikrai išvargina kai kelionė ilga. Tokio tipo mikroautobusai ypač dažnai nuomojami kai žmonės važiuoja paslidinėti į užsienį, Dažniausiai slidinėti važiuoja draugų kompanija ar kelios šeimos ir tokiu atveju nebeužtenka vieno automobilio ir todėl jei nuomojasi 8-9 vietų mikroautobusą, kuriame telpa vis draugai ir netgi slidinėjimo įranga. Tokie busiukai būna nuomojami ir su stogo bagažine, kurioje lengvai tilps Jums reikalingas bagažas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *