Mobilieji telefonai ir elektromagnetiniai spinduliai

Mobilus telefonas (iš b-a.lt), tai yra nedidelio galingumo radijo siųstuvas imtuvas, kuris elektromagnetinėmis bangomis priima ir perduoda informaciją. Taip pat mobilūs telefonai gali turėti daugybę ir kitų funkcijų, kurios palengvina, pagreitina kasdieniame gyvenime: informacijos gavimą, perdavimą, laisvalaikio praleidimą (muzikos klausymas, filmavimas, fotografavimas) ir kita.

mobilieji telefonaiJuos galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų spalvų, rūšių, gamintojų, dizainų, išmatavimų ir kita. Tačiau nors ir telefonai tapo viena iš komunikacijos priemonių, reikėtų nepamiršti ir apie jų teikiamą žalą.

Apie elektromagnetinių bangų įtaką sveikatai jau senai yra diskutuojama. Stiprius elektromagnetinius spindulius skleidžia buityje mikrobangų krosnelės, televizoriai ir kartu mobilūs telefonai. Ir lyginant su kitais buitiniais elektriniais prietaisais, mobilaus ryšio priemonės skleidžia žymiai galingesnes elektromagnetines bangas.

Elektromagnetinių spindulių poveikis bus juntamas sveikatai ne iš karto, tačiau gali pasireikšti tokie simptomai kaip nuovargis, galvos skausmas, svaigimas, smegenų augliai, kraujotakos sutrikimai, leukemija ir kita.

Sumažinti jų neigiamą poveikį galima su tinkamai pasirinktais mobilių telefonų priedais, vienas iš tokių – elektromagnetinių spindulių neutralizatorius. Elektromagnetinių spindulių neutralizatorius nukenksmina telefoną nuo elektromagnetinių spindulių, o tai labai svarbu yra mūsų ir kartu augančių vaikų sveikatai.

Kiti priedai tiesiog palengvina naudojimą mobiliuoju telefonu, taip pat saugo jį, kad greitai nesusidėvėtų, suteikia išskirtinumą, individualumą ir kita.

Telefonus ir jų priedus iš plataus asortimento galite išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu elektroninėje internetinėje parduotuvėje b-a.lt. Pasirinkimas yra didžiulis, todėl kiekvienas atras sau tinkamą, atsižvelgęs į savo poreikius ir norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *