Moteriški kvepalai – seksualumo šaltinis?

MoteriškaiMoteriški kvepalai nuolat siejami su seksualumu. Beveik visose kvepalų reklamose pamatome dailią lyg iš viršelių nužengusią (greičiausiai, tikrai ką tik nuo podiumo nulipusią ir į filmavimo aikštelę atskubėjusią) gražuolę, o šalia, ją uostinėjantį ne ką mažiau fantazijų sužadinantį vyriškį. Netrukus kvepalų kūrėjai pristato naujas kvapų linijas – su feromonais, o planeta pasiskirsto į dvi stovyklas – šalininkai ir oponentai. Kas naujo šiuose frontuose?

Mitologija ir istorija

Moteriški kvepalai nuo seniausių laikų buvo tapatinami su geismo sužadinimo priemone – afrodiziaku. Biblijoje, kalbant apie meilės naktį, minima mira. Rašytiniuose šaltiniuose pasakojama, kad Kleopatra plaukdama net leipdavo iškvėpinto savo laivo bures, o apie kvapų ir aromatų magišką galią rašyta visose civilizacijose. Visgi, mokslininkai abejoja tokiu poveikiu. Pasak jų, moteriški kvepalai žadinantys seksualumą yra per daug individuali sąvoka, kurios negalima analizuoti jau vien todėl, kad vienam žmogui seksualumas yra paslaptis ir harmonija, o kitam – energija ir jėga.

Visgi, yra keli kvapai, kurie tiek mokslininkų, tiek kūrėjų priskiriami prie kūniškų malonumų. Moteriski kvepalai 2016 retai gaminami naudojant – natūralų muskusą. Tai tobulai žmogaus kūno kvapą imituojantis aromatas. Jis toks daugelypis, kad įvairios jo variacijos sukuria skirtingas kvapų kompozicijas. Dažnai muskuso moteriski kvepalai forumas ieškomi ir gana prieštaringai aptarinėjami.

Tarp populiariausių

Vanilė – vienas seksualiausių kvapų, kuris neretam asocijuojasi su vaikiškais saldainiais. Dažnai vanilės kvapas naudojamas kuriant rytietiškų aromatų liniją. Moteriski kvepalai top 10 praktiškai visuomet turi vanilės ir rytietiškų kvapų. Tarkim, šiemet itin populiarūs moteriski kvepalai calvin klein ir moteriski kvepalai lacoste.

Dar vienas nuo seno su aistringa meile siejamas augalas – rožė. Kaip vienas iš populiariausių gėlių kvapų pavyzdžių yra: moteriski kvepalai Gucci ir moteriski kvepalai Versace.

Šiemet, moteriski kvepalai top pateikė staigmenų ir vietoje rožės pradėti naudoti jazminai bei lelijos. Tai švelnūs ir gaivūs moteriški kvepalai.

Tuberozos moteriški kvepalai gana nepopuliarus pasirinkimas, tačiau Karalienės Viktorijos laikų Britanijoje tai buvo laikytas vienas stipriausių afrodiziakų. Gilus baltos gėlės ir apelsinmedžio žiedų derinys išves iš proto net užkietėjusį drovuolį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *