Namų remontas juda į priekį

Tęsiu savo aprašymus apie namų remontą. Kai sužinojome, kad paskolą bankas suteiks jau dabar, tai mediniu langu kaina pasidarė visai įkandama. O jau buvome pradėję galvoti, kad gal visgi dėsime tuos negražius plastikinius ir tiek. Tačiau tai būtų buvę tik savęs apgaudinėjimas. Būtume turėję kentėti su visai negražiais langais, o dabar galėsime gyventi taip, kaip norime.

Darbai vyksta greitai

Remonto darbaiTaigi, vos tik gavome pinigus, iš karto buvo susisiekta su langų gamintojais ir užsakyta, kad pagamintų tai, ko prieš tai ir laukėme. Taigi, langų gamyba įvyko labai greitai. Per dvi savaites jie pagamino langus ir iškart mums atvežė. Man labai smagu matyti, kaip taip greitai visi moka dirbti. Langus sudėjo ir pakeitė per dvi dienas – čia jau ir su apdaila. Nuo gatvės pusės dėjome du normalius langus, o nuo kiemo – du kaip vitrinas. Namas dabar atrodo daug patraukliau, o svarbiausia – jame yra labai šviesu ir jauku, todėl aš tik džiaugiuosi visada, kad galiu taip gražiai ir jaukiai gyventi. Man dėl to labai smagu.

Kas jau padaryta

Šiaip statybos vyko visą vasarą. Draugai klausė, kaip čia viskas taip užsitęsė, kodėl iki žiemos mes dar nepasidarę visko,ko reikia, juk galėjome ir anksčiau pasidaryti. Bet mes sakome, kad padarėme tikrai viską, ką galėjome. Nes toliau jau ne nuo mūsų priklausantys dalykai. Toliau čia yra pasekmės to, kad su paskolų gavimu visada turi visokių problemų. Tad aš stengiausi, kad būtų kitaip, bet, deja, situacija yra tokia, kokia yra, ir tai, kas padaryta, man leidžia pasakyti, jog jau greitai galėsiu džiaugtis tuo, kad mes įsikraustysime į namą. Labai daug tų sustojimų ir buvo todėl, kad laukėme paskolos dalies. Be to, turėjome ir problemų su statybininkais, kurie išliejo blogą pamatą, neatitinkantį projekto.Vėliau visi kaltino vieni kitus ir bandė ieškoti kaltų, kas atrodė tiesiog nesąmonė.

Kas toliau

O kas toliau, turbūt galvojate. Na taip, mediniu langu kaina jau sumokėta, santechniką turime, stogą baigia apšiltinti. Taigi, dabar galėsime keltis ir viduje daryti remontą. Mums žiema prabėgs greitai, ir viską susitvarkyti gal net nespėsime viduje per žiemą. Tik vaikams turbūt atrodys, kad tai labai ilgai trunka, nes jiems visos dienos labai ilgos. Taigi, toliau žiema ir vidaus apdailos kambariuose, daugiausiai antrame aukšte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *