Naudingos pašalpos Anglijoje

PašalposAnglijoje išgyventi finansinius sunkumus jums padės įvairios pašalpos. Tačiau yra daug neteisingų gandų apie pasalpas Anglijoje. Daugumas šių gandų yra melagingi ir klaidingi. Jei jums priklauso kokios nors pašalpos Anglijoje, tai mes padėsime jums išsklaidyti mitus apie jas ir išsiaiškinti ar jums priklauso kokia nors pašalpa didžiojoje Britanijoje. Pašalpos dydis priklauso nuo aplinkybių: jei jūs auginate nepilnametį vaiką tai jums priklauso vaiko pašalpa (child benefit); moterims sulaukusioms vaiko priklauso motinystės pašalpos (maternity allowance). Žmonės kurie moka nuomą už gyvenamąją vietą, kurie gauna mažas pajamas, ir kurie gauna kitas pašalpas dar gali gauti ir pašalpą gyvenamajam būstui (housing and council tax benefit). Jei uždirbate mažai pinigų, jums gali buti teikiami tax kreditai.

Gauti motinystės pašalpas jūs galite nepriklausomai nuo jūsų darbo užmokesčio, ar kitų pajamų, tačiau tokios pasalpos Anglijoje bus mokamos tik iki kol vaikui sukaks 16 metų. Šias pašalpas galite gauti šiais atvejais. Jei vaikas gyvena su jumis didžiojoje Britanijoje, jei jūs teikiate paramą savo vaikui, kuris gyvena su kitu žmogumi, kuris jau gauna pašalpą vaiko išlaikymui. Jei norite gauti motinystės pašalpą Anglijoje, turite atitikti bent vienam iš išvardintu kriterijų. Dirbti Anglijoje (employed), turėti individualią veiklą (self-employed), ieškoti darbo Anglijoje, turite būti užsiregistravę Anglijos darbo biržoje (jobcentre plus) ir turite būti pradirbę Anglijoje ne mažiau kaip 12 mėnesių. Kad gauumėte motinystės pašalpą didžiojoje Britanijoje jums bus reikalingi šie dokumentai. – vaiko gimimo liudijimas, arba originalūs vaiko įsivaikinimo dokumentai. Sulaukus teigiamo atsakymo ( 7-8 savaitės po to kai buvo paduotas prašymas) šios pašalpos Anglijoje bus išmokėtos nuo prašymo padavimo datos, atgaline data (ne daugiau kaip trys mėnesiai)

Dar pasalpos Anglijoje gali būti mokamos žmonėms, kurie moką būsto nuomą, gauna mažas pajamas ir kuriems yra mokamos kitos išmokos. Būsto nuomos pašalpa negali būti didesnė nei 90 procentų mokamos sumos. Motinystės pašalpas (maternity allowance) gali gauti nėščiosios moterys. Ši pašalpa yra mokama iki trisdešimt devynių savaičių. Žmonėms kurie gauna mažas pajamas mes galime pasiūlyti kreiptis dėl tax credit (bedarbystės pašalpa). Šios pasalpos Anglijoje yra dviejų tipų – child tax credit ir working tax credit. Yra labai svarbu atminti, kad tax credit yra skaičiuojami nuo praėjusių mokestinių metų ir mokami į priekį. Tačiau tokiu atveju jums reikia deklaruoti pajamas mokestinių metų. Tolimesnis progresas priklausys nuo to, ar jūs esate darbuotojas, ar užsiimate individualia veikla. kai jūs apsilankysite mūsų tinkalapyje http://www.bjaccountants.co.uk jūs galėsite rasti daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *