Pakabinamo šviestuvo valymas

Turite skoningą, labai gražų ir gal kiek išskirtinį šviestuvą namuose? Puiku, kadangi būtent šviestuvai daugiausia ir prisideda prie to, kad namuose atsirastu kažkoks stilius. Dažniausiai pakabinami šviestuvai yra tas elementas, kuris ne tik jungia, tačiau ir kuria namų interjero detales. Tiesa, norint, kad šviestuvas atrodytų gražiai – teks jo priežiūrai skirti šiek tiek laiko.

Apskritai šviestuvai nėra lepūs ir daugelis net jų nevalo, tačiau pastarieji vistiek ilgą laiką sėkmingai tarnauja. Deja, nuo didelio dulkių arba net riebalų kiekio šviestuvas gali kiek paprasti savo spindesį, tad kartais jį nuvalydami labai pagražinsite objektą.

Pradėkime nuo to, kad nereikia pirkti jokių sudėtingų ir brangių valymo priemonių, kurios galėtų būti reikalingos siekiant, kad šviestuvai būtų tinkamai nuvalyti. Namuose esančios priemonės puikiai padės pašalinti net ir labai didelius dulkių bei riebalų dėmes. Į pagalbą jums pirmiausia skuba soda, kuri sumaišyta su vandeniu gauna puikiai valantį tirpalą. Rekomenduojame taip pat įpilti šiek tiek acto, kuris geba padaryti, kad net ir labai prastai atrodantis lempos paviršius vėl spindėtų ir trauktų akį savo išskirtinumu bei grožiu. Žinoma, siūlome nepamiršti to, kad valymo darbai taip pat turi būt lėti ir apgalvoti. Ypač tokiu atveju, kai gaubtas yra stiklinis. Nors dažniausiai stiklas yra labai kietas, tačiau per didelis trynimas arba netyčinis pastūmimas gali sugadinti ilgus metus besinaudos lempa. Taiga, valykite kruopščiai, tačiau ne per daug intensyviai.

Valyti šviestuvą reikia tokiu atveju, kai jis nuimtas nuo lubų. Žinoma, jeigu valote dulkes reguliariai ir žinote, kad ant jo paviršiaus tikrai nebus labai daug dulkių – tokiu atveju galima greitai su drėgna šluoste nuvalyti ir kabantį šviestuvą. Tačiau intensyvesniam valymui šviestuvas turi būti nukabintas, kadangi tik taip pasieksite problemines vietas ir būsite tikras, kad po valymo šviestuvas atrodo puikiai ir toliau jus džiugins savo estetika bei puikiu apšvietimu.

Kai kurie žmonės net keliauja pas specialius valytojus, kurie valo tokio pobūdžio gal kiek sudėtingus objektus. Tačiau pirmiausia siūlome pabandyti pačiam ir jeigu nepavyks – tuomet kreiptis į specialistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *