Pažintis su Vilniumi svečiams autobusu

Jei planuojate sutikti didelę grupę svečių iš užsienio Vilniuje, autobusu nuoma gali tapti tikrai reikalingu sprendimu, bent kažkuriai turistinės programos daliai. Iš tiesų, kai žmonių daugiau, išnuomoti autobusą kainuos mažiau negu nuomoti daug atskirų automobilių.

Rinkitės patogų autobusą

AutobusaiPlanuojant iš anksto, autobusu nuoma Vilniuje tikrai netaps nei problematišku, nei sudėtingu dalyku. Rinktis iš autobusų nuomos paslaugų Vilniuje tikrai galima – yra ne viena kompanija, maloniai teikianti savo paslaugas. Tad jeigu neskubate, darykite viską iš anksto – bus didesnės galimybės pasirinkti tai, kas geriausia. Štai keli kriterijai, į kuriuos galima atsižvelgti, renkantis nuomai automobilį:

  • Autobuso talpa. Labai svarbu, kad tilptų visi žmonės, o gal net galėtų sėdėti po vieną, jeigu to pageidauja. Ir žinoma mažai grupelei žmonių nėra tikslo nuomoti didžiausią įmanomą autobusą. Galima rinktis kažką mažesnio, kad ir mikroautobusiuką.

  • Mikrofonas, galimybės kalbėti gidui. Galbūt norėsite nusamdyti gidą ar patys suteikti svečiams žinias apie tai, ką je matys per langus, važiuojant su autobusu. Patogu, kai yra sudiegtos modernesnės sistemos, leidžiančios per ausines klausyti arba netgi tą daryti pasirinkus kalbą.

  • Dar vienas dalykas: tualetas. Mūsų tarpmiestiniai autobusai dažniausiai neturi šios paprastos paslaugos, ir ilgiausią atstumą važiuojantys žmonės per visą šalį, geriausiu atveju, turi galimybę sustoti į eilutę Kryžkalnyje ir ten atlikti savo reikalus… Svečių patogumui, nedarykite gėdos sau, jiems ir savo šaliai: nuomokite autobusą, turintį šį paprastą ir būtiną patogumą.

  • Pramogos, užkandžiai. Gal manote, kad reikia, jog būtų įrengti pramogų ekranėliai? Gal autobuse turėtų būti mini baras?

  • Kaina. Autobusų nuomos kainos yra tikrai įvairios, susijusios ir su išvardintomis paslaugomis, ir su tuo, kur nuomojatės. Tad atlikę rimtą apžvalgą, tikrai išsinuomosite tą autobusą, kurio tikrai labiausiai ir reikia.

Ką parodyti miesto svečiams?

Vilniuje yra apstu nuostabių vietų, į kurias reikėtų nuvežti svečius. Po senamiestį su dideliu autobusu važinėtis kebliau, tad rinksitės tik tam tikras vietas. Pasivažinėję po pagrindinius senamiesčio objektus, leiskite svečiams pasigrožėti ir senovišku Žvėrynu, įspūdingu televizijos bokštu, Pučkorių atodangos panorama, Verkių parko pasivaikščiojimo zonomis, vardan sovietinės egzotikos galite juos netgi nuvežti į Gariūnus. Įdomių vietų rasite ir Valakampiuose, kur yra pliažas, taip pat parodykite naująjį aplinkkelį, kuris itin gražiai šviečia būtent nakties metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *