Samdytis buhalterinę įmonę ar turėti nuosavą buhalterį?

Kiekviena įmonė turi turėti asmeninį buhalterį, kuris privalo vesti apskaičiavimus ir fiksuoti visas smulkmenas įrodančias, kad firma veikia legaliai. Buhalterinės paslaugos yra ta niša, kuri reikalauja specifinių žinių, tad akivaizdu, kad reikia samdytis profesionalą. Visgi, gali kilti klausimas, ar geriau turėti nuosavai įdarbintą asmenį, ar pasirinkti kompaniją, kuri užsiima buhalterinių duomenų suvedimu. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra susidėlioti kriterijus, kurie padės atrasti tinkamiausią variantą.

Kompanija – pigesnis pasirinkimas

Buhalterinių įmonių paslaugosDaugelis pasirenka kompanijas, kurios sutvarko buhalterinius reikalus todėl, kad tai kur kas pigesnis pasirinkimas. Paprasčiausiai nereikia mokėti mokesčių už samdomą asmeniui, tad kur kas paprasčiau galima gauti reikiamą paslaugą. Tuo pačiu egzistuoja ir daugiau pliusų, kuriuos mes čia labai trumpai aptarsime.

  1. Kaip jau minėjome, pirmiausia tai yra kur kas pigesnis pasirinkimas.
  2. Tuo pačiu dažniausiai tokio pobūdžio kompanijose dirba nemažai specialistų. Kiekvienas jų geriau išmano konkrečią sferą. Kuomet susiduriama su kokia nors problema – visi stengiasi ją išspręsti. Taigi pliusas yra tas, kad vietoje vienos galvos – perkame net kelias.
  3. Kiekviena kompanija gauna po asmeninį buhalterį, kuris padeda kur kas greičiau išspręsti susiklosčiusias finansines problemas. Jeigu tik iškyla kokios nors problemos – jos labai greitai dings.
  4. Tokie buhalteriai yra labai inovatyvūs ir ne tik naudojasi moderniausia technika, tačiau tuo pačiu ir žino, kur galima kreiptis, jeigu iškyla kokios nors problemos. Jie glaudžiai bendradarbiauja su valstybinėmis bei kitomis įstaigomis.

Nuosavas buhalteris – artimesnis?

Kainos aspektu buhalterinės paslaugos http://lengvesnebuhalterija.lt, kurias atlieka nuosavas buhalteris, yra kiek brangesnės. Dažniausiai pasisamdyti gali sau leisti tik didelės firmos, tad priklausomai nuo to, kam reikia paslaugų – verta pasirinkti tinkamiausią variantą. Aišku, kaina toli gražu ne visiems reikšmingas faktorius, tad verta aptarti ir kitus aspektus.

  1. Kai kurie teigia, kad jeigu buhalteris dirbs tik vienoje vietoje, jis kur kas atsakingiau žiūrės į savo pareigas ir bus labiau suinteresuotas, kad firmos veikla būtų sėkminga. Šiuo atveju taip teigti nėra labai teisinga, kadangi ar reguliariai, ar kartais samdomas asmuo nori, kad jo klientai būtų patenkinti ir ieško būdų, kaip galima pagerinti finansinę situaciją.
  2. Labai patogu, kai buhalteris yra „po ranka“, kai tik prireikia jo patarimų. Aišku, kompanijos, kurios su jumis dirba, taip pat visada yra pasiruošusios suteikti informaciją, kuri reikalinga siekiant paprasčiau suprasti visas smulkmenas, kurios yra susijusios su tokio tipo darbo specifika. Šiuo atveju vėlgi pliusai susilygina su ankstesniu buhalterio pasirinkimu.

Palyginus šiuos du variantus matyti, kad buhalterinės paslaugos, kuomet bandoma pasisamdyti kompaniją – geresnis pasirinkimas. Visi pliusai beveik tiek patys, tačiau tuo pačiu šio tipo paslaugos kiek pigesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *