Sapnavau Šiaulius

Renginiai ŠiauliuoseNežinau, koks renginiu organizavimas Siauliuose dabar dažniausiai vyksta, tačiau kartais vis dar sapnuoju šitą miestą. Jaunystėje čia pabaigiau medicinos studijas, ir turbūt paskui nė karto čia nevažiavau. Neseniai per feisbukąsu manimi susisiekė kelios bendražygės, su kuriomis kartu čia mokėmės Šiauliuose, o šiandien jau galvoju, kad gal tikrai reikėtų kada nors nuvažiuoti iš tiesų į šitą miestą ir jį aplankyti. Juk vyksta ten ir visokių renginių, o gal reikėtų organizuoti ir kurso susitikimą. Bet kol kas – apie tai, ką sapnavau. Sapnuoju Šiaulius labai dažnai, kaskart vis kitaip.

Turėjau nuvykti į Šiaulių radijo stotį

Pirmoje sapno dalyje aš buvau vaikas, kurio tėvai yra muzikos atlikėjai. Tėtis norėjo ir vėl suburti savo chorą, kuriame grojo seniau jaunystėje, ir norėjo, kad aš ateičiau į tą chorą padainuoti. Man tai pasirodė ne tokia ir bloga mintis. Jie man minėjo kažkokią sukaktį, ir dėl to reikėjo atkurti chorą. Staiga jis paklausė, ar aš moku bent vienos dainos žodžius, jeigu planuoju eiti kartu su juo dainuoti į chorą. Man pasidarė gėda ir aš labai gerai prisimenu, kaip sapne atsispausdinau su spausdintuvu tuos žodžius. Tada jis pasakė, kad turiu nuvykti į Šiaulių radijo stotį ir ten susiderinti garsą bei atlikti kitus reguliavimo darbus. Tie darbai man turėjo padėti išsiaiškinti, ar per koncertą Šiauliuose viskas gerai spindės.

Pavojai ir išsigelbėjimas

Nežinau, ką veikiau radijuje, ir kaip jame sekėsi. Tarsi būčiau taip tiesiog ėmus ir padarius viską šiaip sau. Kaip būna įvairiuose filmuose, serialuose. Veikėjas staigiai ima ir pradingsta, ir tu matai jau visai kitą kadrą. Taigi, prisimenu, išeinu Šiauliuose į gatvę iš tos radijo stoties. O ten – kažkokia gatvė tarsi pramoniniame rajone, ir naktis, ir nė vieno žmogaus. Aplink nebaigtos statybos. Aplinka – tobula nusikaltimams. Staiga iš priekio pamatau ateinant tris žmones, kurie atrodo agresyviai. Tokius potencialius nusikaltėlius. Jie prieina prie manęs, gudriai šypsosi ir kažkaip įtartinai kalbina. Aš suprantu, kad man kažką blogo padarys, todėl bandau atsakinėdama apsimesti, kad laukiu, kol atvažiuos manęs paimti brolis, ir dairausi į kelią. Tada matau, kaip iš radijo stoties išeina du vyrai, panašūs į lėles. Jie yra vienodi, lyg kopijos, ir dėvi rožinius kostiumus. Lyg dalyvautų kokiame nors renginyje Šiauliuose. Tada prabundu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *