Sienos spalva ir šviestuvas: derinimo žaidimas

Priderinti šviestuvą prie interjero yra kur kas sudėtingesni darbas nei galėjote pagalvoti. Kadangi sieniniai šviestuvai yra montuojami prie sienos – šviestuvo spalvą reikia derinti prie sienos atspalvio. Kol vieni samdosi interjero dizainerius, tuo tarpu kiti internete ieško idėjų ir tuo pačiu skaito – kaip reikia suderinti šviestuvo spalvas, kad galutinis rezultatas atrodytų puikiai.

Suderinti atspalvius gali būti sunku, kadangi šiais laikais labai populiarūs ryškios spalvos šviestuvai. Natūralu, kad ryškias spalvas suderinti yra kur kas sudėtingiau, tad keli patarimai kiek palengvins darbus.

Ryškios spalvos ir pasteliniai atspalviai

Sieniniai šviestuvaiDizaineriai tikina, kad ryškios spalvos greta pastelinių atspalvių yra labai geras pasirinkimas norint, kad viskas tarpusavyje derėtų ir tuo pačiu būtų išlaikomas tam tikras vientisumas. Jeigu pasirinkote ryškiai raudonos spalvos šviestuvą – tokiu atveju galima pasirinkti kiek blankesnes sienas, kad akys per daug nepavargtų ir tuo pačiu bendras vaizdas atrodytų puikiai. Žinoma, nebūtina rinktis atspalvius tos pačios spalvos. Puikiai dera ir kiek iš kitos paletės. Pavyzdžiui, sienos bus šviesiai violetinės, o šviestuvas gali būti ryškiai raudonas. Svarbiausia įsivaizduoti, ar pasirinkti atspalviai tiks ir derės.

Kontrastas visada žavi

Sieniniai šviestuvai su sienomis gali būti derinami ir kiek kitokiu aspektu. Kontrastas – vienas iš jų. Atrodys tikrai puikiai, tačiau tokiu atveju dažniausiai reikia profesionalo konsultacijos, kuris gali patarti, kaip derinti spalvas ir atspalvius, kad viskas galiausiai atrodytų puikiai.

Pavyzdžiui, ryškiai geltonas šviestuvas puikiai atrodys ryškiai raudonos sienos fone. Tačiau reikia nepamiršti, kad itin ryškios sienos gali būti gana prastas pasirinkimas, kadangi jis vargins akis. Tokiu atveju rinkitės ne visas sienas vienodai ryškios spalvos, tačiau tik vieną vietą, kuri ir taps pačiu svarbiausiu patalpos akcentu.

Internete galima rasti daug pavyzdžių, kurie Jums padės susidaryti preliminarią nuomonę – kokių spalvų šviestuvai labiausiai tinka Jūsų susikurtame interjere.

Sieniniai šviestuvai – ilgalaikė investicija, tad jų ieškodami iškart apgalvokite, kokių reikia ir kokie labiausiai tikrų prie kuriamo interjero. Tai leis džiaugtis nuostabiais, funkcionaliais bei stilingais namais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *