Studento indai

Kas yra studento indai, kuo jie skiriasi nuo šeimos ar poros indų? Iš tiesų liaudyje jau kuriami anekdotai apie tai, kaip studentas nieko neturi, gali gyventi visiškai skurdžiai, tarsi tremtyje ar kalėjime. Tačiau realybėje viskas yra truputį geriau. Jeigu pažvelgsime į jo virtuvinį krepšį, pamatysime, kad studento indai iš dalies atspindi visą jo gyvenimą ir pasirengimą tam gyvenimui.

Mamos lauknešėlis

VinmodecoPirmiausia turbūt daugiausia indų rasime iš mamos sudėto lauknešėlio. Tai gal net nebus indai, kurie būtų labai gražūs, vienodi, panašūs. Gal jie visi kaip reikiant skirsis, tačiau mama pasirūpins, kad vaikas turėtų iš ko valgyti. Bus irsriubinė lėkštė arba dubuo, ir kelių skirtingų dydžių paprastos plokščios, negilios lėkštės, ir bent pora puodelių. Taip pat, žinoma, bus šaukštai, šakutės ir kelios stiklinės. Gali būti, kad bus koks vienas ar du puodai, sena prasta keptuvė. Štai ir visas studento turtas, atsivežtas iš namų tą rugsėjį, kada jį tėvai pilna daiktų mašina atkraustė į studijų miestą. Tai indai, kurie skirti pačiam pirmam labiau savarankiškam gyvenimui, o ne indai, kurie galėtų puošti saulėtas indaujas ir versti žavėtis užsukusius svečius. Studento svečiai, ko gero, bus ir kiti tokie patys studentai, pas save kambariuose laikantys savo tėvų sudėtus indus.

Laimėta per protmūšius

Jeigu studentas protingas, jis eina į visokius renginius, tačiau studentiškus. Studentiškuose renginiuose paprastai būna visokių varžybų, protmūšių, o ten galima laimėti vieną ar kitą prizą. Šie dažniausiai būna labai paprasti. Tad nieko keisto, kad studentas gali turėti laimėjęs kokią nors dar lėkštę ar puodelį. Gali būti, kad bus su kokiu nors šūkiu ar rėmėjo logotipu. Rėmėjų logotipų ant puodelių dar bus galima pamatyti ir kitoje kolekcijoje. Ten bus puodeliai iš organizacijų, kuriose studentas savanoriauja. Ten, kur jis dirba nemokamai, kur jam smagu, viršininkai galiausiai atsidėkos jam vienu kokiu nors nemokamu kvietimu į kokį nors renginį ir taip pat kokiu nors dar vienu nemokamu puodeliu su organizacijos, net jeigu ji politinė, puodeliu.

Gavo dovanų

Jeigu sekasi meilėje, jau galima įsivaizduoti, ką dovanoja per Valentino dieną vienas kitam studentų poros. Gali būti, kad ir čia bus dovanų stalčiuje būtent koks nors mielas padovanotas puodelis. Su kalėdine, Valentino dienos ar velykine iliustracija. O gal su mylimojo ar mylimosios portretu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *