Švenčių palyginimai: su ir be renginių vedėjo

Kartais net planuodami mažas, kamerines šventes, žmonės nusprendžia, kad jiems reikalingi ir renginiu vedejai, kurie galėtų profesionaliai atlikti tam tikrus organizacinius darbus, pravesti šventę. O pasitaiko, kad ir didelėje šventėje, renginyje, jį pravesti bando nesusijęs asmuo. Kai pataupoma renginio vedėjui, gali labai nukentėti renginio kokybė ir visas darbas nueiti perniek. Palyginkite, kaip atrodo renginys su vedėju ir be jo.

Svečių sutikimas

RenginiaiJeigu vyksta asmeninė šventė (vestuvės, gimtadienis ar pan.), verslo konferencija, didelis susitikimas, renginiu vedejai nuo pradžių gali užimti pozicijas, kurios padėtų atvykstantiems žmonėms jaustis jaukiai, nepasimesti, pagauti vakaro nuotaiką. Kai kuriuos smulkesnius organizacinius ir žmonių srauto nukreipimo darbus turėtų daryti pagalbininkai. Pavyzdžiui, pasakyti, kur yra rūbinė, kaip nueiti į šventės vietą, parodyti, kur prisiparkuoti ir pan. Tačiau yra ir daug dalykų, kuriuos tikrai geriausiai padarys būtent renginio vedėjas. Tarkime, visiems dar tik besirenkant salėje, jis jau kalbės kažką užvedančio, sveikinančio, bet dar nebūtinai įpareigojančio nuodugniai klausytis. Tada šventės vedėjas tampa ne iškilmingu vedėju, žvelgiančiu iš aukšto, o draugiška kompanijos siela, kuri yra toks žmogus kaip ir visi, tik atliekantis savo vadovavimo funkciją. Jeigu jokio renginio vedėjo nėra, o žmonės renkasi, gali jaustis sąmyšis, suirutė, nejaukumas, kad neaišku, ką kada daryti.

Šventės pradžia

Pačioje šventės pradžioje renginiu vedejai pasakys visą reikalingą inforamciją apie šventės eigą, taip pat padės susiorientuoti. Galbūt bus panaudotas koks nors susipažinimo žaidimas, pateikta kokia nors užduotis, suteikianti visai šventei intrigą. Tai tarsi meškerės užmetimas. Jeigu renginio vedėjo nėra, tuomet nėra ir tokios reikšmingos pradžios. Niekas gali nesuprasti, kas kada prasidėjo, kiek laiko truks šventė ir kt. Tuomet kažkurie asmenys, kurie bus suvokiami kaip šventės rengėjai, nuolat bus trukdomi, ir jiems bus vis užduodami tie patys klausimai, kadangi svečiai pageidaus žinoti tam tikrą informaciją.

Alkoholis

Verta atkreipti dėmesį į asmeninių švenčių šventimą ir alkoholio vartojimą. Kadangi tais atvejais, kai nėra samdoma renginio vedėjo, jau labai greitai, vos prasidėjus linksmybėms, kažkurie svečiai prisigers, o šventės galo net nesulauks. Geras renginys yra toks, kur linksmybės puikiai verda ir be alkoholio, svaigalų. Tad ir šventės vedėjas gali sukurti tokią atmosferą, kurioje bus smagu, kad niekas nenorės iš karto griebtis taurės ar bokalo. Tik vakaro pabaigoje alkoholio kažkas pavartos, nes jausis jau užsitarnavęs, nusipelnęs pagaliau kažkiek išgerti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *