Šviestuvai namų interjerui

Apšvietimas interjere yra vienas iš svarbiausių elementų be kurio neįmanoma sukurti jaukios, šviesios ir gražios erdvės įspūdžio. Tinkamai parinktas šviestuvas gali daryti stebuklus. Jau seniai praėjo tie laikai, kai jie buvo reikalingi tik tam, kad būtų galima išgauti šviesą. Dabar šviestuvai yra dalis interjero. Tai detalės, kurios puošia gyvenamuosius būstus ir padeda kurti reikiamą jų stilių.

Šiuo metu internetas padeda daugelyje sričių. Ne išimtis ir apšvietimo. Patikusį šviestuvą galime užsakyti sėdėdami namuose ir mums neteks net eiti į parduotuvę. Internetinėje parduotuvėje http://www.ardena.lt/ randamas didelis pasirinkimas įvairių apšvietimo sprendimų. Vidaus, lauko gyvenamųjų ar darbo erdvių patalpos bus tinkamai įrengtos pasitelkus šiuolaikiškas apšvietimo idėjas.

šviestuvai iš ArdenaRenkantis šviestuvą reikia gerai pagalvoti ar jis tiks patalpoje prie bendro interjero. Kartais priimamas visai kitoks sprendimas. Tuomet apšvietimo detalės yra kaip atskiras elementas t.y. jis nederinamas prie interjero. Dabar dažnai šviestuvai pasirenkami tam, kad atliktų ne tik apšvietimo funkciją. Pavyzdžiui, vienas iš populiarių sprendimų – atskirti erdves. Tai daroma norint apšvietimu suskirstyti patalpos zonas, pavyzdžiui, sujungtas valgomasis su svetaine. Valgomajame galima pakabinti klasikinius šviestuvus virš valgomojo stalo, o svetainės centre krištolinį rutulį. Tokiu būdu zonos bus atskirtos.

Priklausomai nuo patalpos paskirties parenkami tinkami šviestuvai. Juk vienokio apšvietimo reikės vonios kambaryje, o visai kitokio miegamajame. Taip pat daug kas priklauso nuo patalpų dydžio. Pasisekė tiems, kuriems šviestuvo reikia didelėje svetainėje ar kitame kambaryje. Kai patalpa didelė, tai apšvietimo sprendimo nevaržo niekas. Čia tinka viskas, kas tik jūsų fantazijose. Priešingai yra, kuomet reikalingas šviestuvas mažai erdvei. Čia netiks dideli šviestuvai, nes ir taip maža erdvė vizualiai dar labiau sumažės. Rinktis patariama vidutinio ar mažo dydžio šviestuvus. Internetinėje parduotuvėje Ardena.lt galima rasti platų pasirinkimą. Gausu įvairioms patalpoms skirtų šviestuvų. Svarbios ir patalpų spalvos. Tamsiuose kambariuose, kuriuose vyrauja tamsios spalvos verta rinktis šviesios spalvos šviestuvus su blizgiomis detalėmis. Taip bus sukurtas kontrastas. Tuo tarpu šviesiose erdvėse tiks tiek ryškūs, tiek ir visai balti. Tai priklauso nuo kuriamo namų stiliaus.

Renkantis apšvietimą svarbios visos detalės, todėl reikia itin atidžiai apsvarstyti galimus sprendimus. Tinkamas apšvietimas labai svarbus. Sukurti norimą jaukumą ar sterilumą tampa daug paprasčiau. Be to, tai ne tik interjero detalė, kurios dėka galima kurti išskirtinį stilių, bet ir šviesos šaltinis. Be šviesos sunku būtų įsivaizduoti savo gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *