Turiningas poilsis Juodkrantėje

Gražioji Kuršių nerija labai populiari tarp poilsiautojų. Puikus poilsis Juodkrantėje laukia kiekvieno, kuris čia atvyks. Visai nesvarbu, kuriuo metų laiku planuojate atostogas, nes visuomet rasite ką veikti. Be to, gamta pakerės taip, kad nesinorės iš čia išvykti. Tiesa, daugiausia poilsiautojų sulaukiama būtent vasaros metu.

Juodkrantė – antra pagal dydį gyvenvietė, nusidriekusi palei marias, esanti Kuršių nerijoje. Joje yra daug įdomių vietų, kurias galima aplankyti. Viena iš žinomiausių – Raganų kalnas. Tai ant parabolinės kopos įkurtas tautodailės skulptūrų parkas. Jos aukštis siekia 45 metrus. Verta paminėti, kad nuo 1995 metų ši vieta yra geomorfologinis gamtos paminklas. Čia jūsų laukia ne tik skulptūros, bet ir malonus pasivaikščiojimas grožintis gamta. Būtent ji ir yra Juodkrantės pasididžiavimas.

Poilsiaukite JuodkrantėjeNetoliese nuo šios gyvenvietės yra pilkųjų garnių ir kormoranų kolonija. Taip pat galima pamatyti senųjų pušynų fragmentus, kopas, marias. Tam, kad Kuršių nerijos lankytojai galėtų grožėtis gražia gamta, prie Juodkrantės yra įrengta apžvalgos aikštelė. Ji randasi ant Garnių kalno. Kiekvieno laukia puikus poilsis Juodkrantėje. Vien ko verta jos ir apylinkių gamta.

Tam, kad viešnagė praeitų puikiai reikia ne tik žinoti vietas, kurios gražios ir įdomios. Būtina pasirūpinti nakvynės vieta. Jų šioje gyvenvietėje nebus tiek daug, kiek Palangoje ar šalies sostinėje Vilniuje, tačiau visuomet galima išsirinkti tinkamą pagal kainą ir patogumus. Verta paminėti ir tai, kad liepos ir rugpjūčio mėnesiai yra pakankamai užimti. Apgyvendinimo sektorius tuo metu sulaukia daugybės norinčiųjų apsistoti tiek kelioms dienoms, tiek ir kelioms savaitėms. Tie du mėnesiai dažnai atneša jiems didelį pelną. Tai reiškia, kad poilsiautojai turės išleisti gerokai daugiau, nei atvykę kitų metų laiku. Neretai galima pastebėti, kad kainos už kambarį ar namą prašomos vos ne dvigubai didesnės, nei kitu metu. Tiesa, užsakant iš anksto galima rasti gan gerų pasiūlymų už geras kainas. Taigi, reikia nesnausti ir rezervacija nakvynei rūpintis iš anksto. Daugelis tai daro likus keliems mėnesiams iki numatomos atvykimo dienos. Žinoma, kad yra ne mažai ir tokių, kurie vyksta nieko neplanuodami ir nerezervuodami. Tuomet rizikuojama likti be tinkamos vietos nakvynei.

Jūsų poilsis Juodkrantėje bus puikus. Svarbu tik atvykti su gera nuotaika ir turėti vietą, kurioje apsistosite. Pramogos ir kita veikla sugalvojamos daug paprasčiau, todėl neverta nerimauti ir iš anksto planuoti ką norėsite pamatyti. Kartais gražiausios vietos atrandamos visai netikėtai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *