Veiksminga priemonė nuo odos senėjimo yra kremas nuo raukšlių

Bėgant metams, oda savaime atsinaujina kur kas lėčiau nei tai vyksta jauname amžiuje, nes mažėja odai tvirtumo suteikiančio natūralaus baltymo – kolageno gamyba. O tai lemia odos dehidrataciją ir raukšlių atsiradimą. Perkopus trisdešimt metų ribą ir artėjant prie keturiasdešimties, paprasto odos drėkiklio jūsų odai tikrai nepakaks, todėl šiame amžiuje turi būti pradedamas naudoti kremas nuo raukšlių (arba dar kitaip vadinamas kremas prieš odos senėjimą), kuris stabdytų natūralius, o kartais ir per daug greitus, senėjimo procesus.

Kremas nuo raukšliųDabartiniame amžiuje, kai mus supa begalė moderniųjų technologijų ir viskas vystosi neįtikėtinai sparčiai, mus supa milžiniška grožio priežiūros priemonių pasiūla: veido kremai, kremai, skirti naikinti atsirandančioms veido raukšlėms bei daugybė kitų naudingų produktų, pritaikytų įvairiems odos tipams, amžiaus tarpsniams ir skirtingiems poreikiams. Įvairūs kremai, serumai, veido kaukės, kremai tepti paakiams, kaklui, rankoms, veidui ir t.t. – tai toks didžiulis pasirinkimas, kurį visą tikrai sudėtinga įvardyti.

Nauda tiems, kurie naudoja kremus nuo raukšlių

Be jokios abejonės, visų pirma reikėtų paminėti tai, kad šie kremai mažina raukšles ir šviesina bei atjaunina odą. Reguliariai naudojamas kremas nuo raukšlių sustiprina odą, panaikina įvairius atsirandančius plonyčius įdubimus, neutralizuoja laisvuosius radikalus, drėkina, maitina ir regeneruoja odą, stimuliuoja jau minėto kolageno ir elastino gamybą, suvienodina odos spalvą, skatina ląstelių veiklą, efektyviai užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui, atstato odos tinkamą struktūrą ir suteikia dar daug papildomos naudos mūsų odai.

Kremų, kovojančių su raukšlėmis, sudėtis

Daugelis tokio pobūdžio kremų yra sudaryti iš retinolio, kolageno, alfa hidroksinių rūgščių, įvairių vitaminų ir mineralų. Pastarieji elementai yra žinomi ir plačiai naudojami dėl savo puikių savybių, tinkančių kovai su raukšlėmis. Kai kremas yra užtepamas ant odos, jame esantys komponentai slopina raumenų judesius ir sumažina raukšlių susidarymo tikimybę.

Kreme esančios medžiagos įsiskverbia į išorinius odos sluoksnius ir juos atstato. Jos taip pat didina kolageno ir elastino kiekį odoje. Tuomet alfa hidroksinių rūgščių dėka atskiriamas viršutinis odos sluoksnis, tokiu būdu leidžiant atsirasti sveikoms naujoms odos ląstelėms. Pasirinkę labai kokybišką produktą, jau po kelių naudojimo dienų įsitikinsite, kad kremas nuo raukšlių tikrai veikia, o praėjus keliems mėnesiams rezultatai jus tiesiog priblokš.

Kaip pasirinkti?

Mūsų tikslas – išsirinkti ir naudoti patį geriausią ir kokybiškiausią kremą ir greitai pamatyti norimus rezultatus. Tačiau ar lengva išsirinkti, kai kosmetikos parduotuvėse yra tiek daug skirtingų gamintojų siūlomų grožio puoselėjimo priemonių? Tai neabejotinai tikras iššūkis, tačiau jis nėra neišsprendžiamas. Visi kremai yra sukurti tam, kad atliktų tam tikrą funkciją. Pavyzdžiui, vieni jų skirti šalinti „vištos kojų“ raukšlelėms, kurios susiformuoja akių kampučiuose, patamsėjusiems paakiams ir plonytėms linijoms aplink lūpas koreguoti. Tuo tarpu kitų paskirtis yra atgaivinti odą, sumažinant raukšlių gylį ir padaryti stangresnę kaklo odą. Be to, gaminami ir tokie kremai, kurie yra pritaikyti išskirtinai rankų, kaklo ar iškirptės srities odai. Ką jau kalbėti apie tai, kad daugelis kremų yra pritaikyti skirtingiems odos tipas, t.y. riebiai, sausai, jautriai ir kitų tipų odai.

Suprantama, kad, renkantis kremą, pirmiausia turite peržiūrėti kokiais komponentais pasižymi vienas ar kitas kremas nuo raukšlių. Kitas ne ką mažiau svarbus veiksnys, yra patikimų kosmetikos priemonių gamintojo pasirinkimas. Taigi, kai įsitikinsite, kad pasirinkto kremo, pažymėto žinomu prekės ženklu, sudėtis jums tinka, būsite žengę didelį žingsnį į priekį, kuris ilgainiui leis jums džiaugtis lygia, sveika ir švytinčia oda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *