Vertimas žodžiu vis labiau populiarėja

Verčiame žodžiuTechnologijoms žengiant į priekį ir privertus sparčiau suktis tokį globalų pasaulį vertėjų paslaugos tampa vis reikalingesnėmis. Vertimo paslaugos reikalingos renginiuose, o verslo partnerių derybose kviečiami vertėjai, norint apsisaugoti nuo nesusipratimų ir vartojamų sąvokų tikslumo.

Vertimo paslaugos

Vertimu biuras Vilnius ar kitur paprastai teikia tokias paslaugas kaip vertimas žodžiu ir raštu. Vertimas žiodžiu gali būti sinchroninis ir ne. Sinchroninis vertimas, dar kitaip vadinamas konferencijų vertimas, t.y. vertimas, kuris vyksta dar kalbant kalbėtuojui. Šio vertimo tikslas ne tik tiksliai perteikti informaciją, tačiau ir intonaciją, pauzes, įsitikinimus. Todėl verčiant kalbama pirmuoju asmeniu.

Šias paslaugas teikia įvairiose Lietuvos vietose (jau nekalbėsiu apie platesnę geografinę aprėbtį). Tarkim, vertimu biuras Vilnius yra labai populiarūs keturi centrai: vertimu biuras vilniuje pylimo g, vertimu biuras vilniuje kalvariju gatveje ir vertimu biuras vilniuje laisves pr bei vertimu biuras vilniuje ozo g.

Kainos

Dažnai išgirstamas klausimas kalbant apie vertimo paslaugas yra kainos. Kuris pigesnis vertimas – žodžiu ar raštu? Čia keista stovėti prieš pašnekovą ir skaičiuoti visas sąnaudas. Tačiau dažnai tenka tai padaryti. Pirmiausiai sumodeliuokime tokią situaciją, tarkim, vertimu biuras kaune turi keturis vertėjus, kurie geba sklandžiai ir profesionaliai vertėjauti pagal sinchroninį vertimą. Tačiau konferencijai reikia mažiausiai penkių vertėjų. Todėl įmonė, norėdama pasiūlyti klientui profesionalias paslaugas samdo dar vieną žmogų padėti konferencijoje. Žinoma, tą žmogų reikia spėti paruošti ir naujam darbuotojui reikia spėti išmokti specifinius terminus bei kitus niuansus. Tai užima laiko.

Tuomet visa vertėjų komanda turi nuvažiuoti į konferencijos vietą. Įsivaizduokime, kad konferencija vyksta Minske arba Rygoje. Jeigu konferencija vyksta kelias dienas. Reikia pasirūpinti vertėjų viešbučio kambariu ir kitais aspektais.

Tačiau ar kiekvieną dieną vykstame į konferencijas? Beje, vertimu biuras kainos skiriasi pagal vietą (vertimu biuras vilniuje kainos skiriasi nuo Barselonos ar Londono), trukmę, bei užsakymų skaičiaus.

Vertimu biuras Vilnius užsakymus priima likus bent kelioms savaitėms iki renginio. Todėl jeigu terminai spaudžia ir reikia operatyvių sprendimų, kaina gali kisti.

Visgi, vertimu biuras Vilnius ir jo teikiamos profesionalios vertimo paslaugos yra lyg pagalba svarbiausiais gyvenimo momentais. Kam jaustis kvailai ir rizikuoti būti nesuprastiems arba suprastiems klaidingai, jeigu vertėjo pagalba užtikrinti sklandžią komunikaciją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *