Vestuvių fotografas – profesionalumo ir kainos santykis

Pavasaris ir ypač vasara yra pats aktyviausias vestuvių metas, kai kasdien galime išvysti ne vieną laimingą jaunųjų porą. Kiekviena pora nori įamžinti savo šventę, kurią galės ne tik parodyti savo atžaloms, tačiau ir patys prisiminti per kiekvienas vestuvių metines. Dėl šios priežasties profesionalus ir kūrybiškas vestuvių fotografas yra būtinybė, nes nuo jo priklauso Jūsų įamžinti vestuvių šventės atsiminimai. Tad vestuvių fotografo rekomenduojame pradėti ieškoti gana anksti tam, nes ne tik šylant orams siaurėja jų grafikas, tačiau ir kyla profesionalių fotografų kainos.

Kiek investuoti?

Fotografai vestuvėmsIšsirinkti vestuvių fotografą yra kur kas sunkiau nei galvojote. Kiekvienas vestuvių fotografas turi savo stilių, savo išskirtini matymą, savo koloritą ir tuo pačiu savo kainą. Kaina šiandien dažnai daug ką pasako apie fotografo profesionalumą. Lietuvoje vestuvių fotografo kaina svyruoja nuo 40 iki 1500 eurų. Skirtumas didelis, tiesas? Tad apžvelgsime šias kainų tendencijas.

Nereikia slėpti, kad keičiantis valiutai fotografų paslaugos gan stipriai išaugo. Tad šiandien iki 100 eurų galite užsisakyti tik mėgėjo paslaugas taip rizikuodami savo šventės nuotraukomis, kurios gali būti nekokybiškos, paprastai fotografuotos ne su aukščiausios klasės įranga. Todėl visus specialius pasiūlymus iki 100 eurų su aukštos kokybės „garantija“ galite iš karto išbraukti iš sąrašo, nes jokiam profesionaliam vestuvių fotografui neatsipirks jo darbas ir įranga už tokią sumą.

Nuo 150 iki 300 eurų galite užsisakyti vestuvių fotografą, kuris turiu daugiau patirties nei mėgėjas, galbūt yra baigęs kokius nors tai kursus, tačiau jo fotografijų kokybę galime vertinti kaip vidutinio lygio. Turintiems mažą vestuvių biudžetą, šis variantas galbūt ir gali būti tinkamas – turėsite ryškias nuotraukas, tačiau be jokio kūrybiškumo cinkelio.

Nuo 300 iki 800 eurų jau galima užsisakyti ir Lietuvoje populiarų profesionalų fotografą. Kainos kilimo priežastys dažniausiai tai nuotraukų kokybė ir fotografo kūrybiškumas bei mokėjimas pateikti gražiausias, jautriausias akimirkas bei fotogeniškiausias žmonių puses.

Nuo 800 iki 1500 eurų galite būti ramūs, kad turėsite puikias vestuvių nuotraukas, kurias padarys tarptautinę patirtį turintis vestuvių fotografas, kurio spalvų kolorito pojūtis, kompozicijos bei kūrybiškos idėjos išties pribloškia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *