Vystytojai siūlo naujus butus Vilniuje ir unikalius statybos sprendimus

Tradiciškai galvodami apie naujus namus, didžiausią dėmesį skiriame jų kainai. Vis dėlto, NT ekspertai teigia, kad nepaisant minėtojo aspekto svarbos, negalima pamiršti ir gyvenimo komforto bei patogumo. Šiandien stiprieji nekilnojamojo turto vystytojai siūlo naujus butus Vilniuje, atitinkančius individualius pirkėjų pageidavimus – modernūs namai garantuoja jaukią gyvenamąją aplinką, suteikia maksimalų komfortą, rūpinasi gyventojų saugumu ir patogumu.

Apgalvokite savo sprendimo privalumus ir trūkumus

Kad būtumėte laimingi naujaisiais namais, neskubėkite tvarkyti pirkimo-pardavimo dokumentų, o gerai apgalvokite savo sprendimo privalumus ir trūkumus. Statistiškai viena šeima naujus namus per visą gyvenimą perka vos 1–2 kartus, todėl neatsakingai priimtas sprendimas gali tapti sunkiu akmeniu, kurį nešite ne vieną dešimtį metų. Šiuo atveju būtina iš naujo apsvarstyti kainos kriterijų.

Butas jam ir jaiNegalima paneigti, kad lietuviai – taupi tauta, didžiausią palankumą rodanti pigesniam sprendimui, nepriklausomai nuo to, ar kalbėtume apie drabužius, maistą, ar nekilnojamąjį turtą. Pigiausi, žinoma, yra senos statybos butai, vis dėlto, išleidę mažesnę, tačiau vis tiek gan padorią sumą pinigų, gali būti, netrukus pasigailėsite. Visų pirma, senos statybos butai paprastai reikalauja skubių remonto ar atnaujinimo darbų, antra, negalima pamiršti senų inžinerinių tinklų, prastos išvaizdos laiptinių, nesutvarkytos gyvenamosios aplinkos ir t. t. Gerai pagalvokite, ar visos papildomos išlaidos iš tiesų leis sutaupyti, be to, ar būsite patenkinti savo gyvenimo kokybe? Žinoma, negalima paneigti ir kitos pusės – paprastai senos statybos daugiabučiai stovi struktūriškai patogiose miesto zonose, iš kurių nesunkiai pasieksite mokyklas ar vaikų darželius, taip pat – daugelis kiemų turi nemokamas automobilių stovėjimo aikšteles.

Naujos statybos butų išskirtinumas

Atsižvelgiant į nuolatos augančius gyventojų poreikius, nauji NT projektai, pvz., ambercity.lt, siūlo itin modernius sprendimus gyvenimui. Paprastai naujieji daugiabučiai statomi patogiose miesto rajonuose, užtikrinančiuose lengvą susisiekimą tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu. Antra, statybos metu naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir taikomi modernūs sprendimai, dėl to šie butai tampa šviesesni, šiltesni, erdvesni ir jaukesni. Suprasdami gyventojų dėmesį saugumui ir privatumui, daugelis naujųjų daugiabučių statomi aplink jaukius vidinius kiemus, kuriuose malonu leisti laisvalaikį su vaikais ir artimaisiais, čia taip pat įrengiamos patogios automobilių stovėjimo aikštelės, teritorija stebima vaizdo kameromis, įėjimą saugo rakinamos laiptinės. Labai svarbu ir kuriama nuotaika – šviesios ir tvarkingos laiptinės, jauni kaimynai, prižiūrėta aplinka leidžia mėgautis visais gyvenimo mieste privalumais. Be to, vertindami kainą, nepamirškite, kad tokie butai ilgą laiką išlaiko investicinę vertę, galiausiai, naujos statybos daugiabučius kur kas palankiau vertina paskolas teikiantys bankai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *